Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 08 19, 11:01

Startuoja naujas TV3 sezonas „Po laiminga žvaigžde!”

Jau ateinantį pirmadienį, rugpjūčio 25 dieną, startuoja naujas TV3 sezonas „Po laiminga žvaigžde!“
A.Valinskas
A.Valinskas / TV3 nuotr.
Temos: 1 TV3

Kaip teigiama TV3 išplatintame pranešime, burtis po ja visus savo ištikimus žiūrovus kviečianti jau penktus metus žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 naująjį sezoną nudžiugins naujomis aktualiomis laidomis, žaidimais ir pramoginiais šou bei dar nematytais lietuviškais ir užsienio televizijos serialais, kuriuos rodys patogiausiu laiku.

Dar prieš naujojo sezono startą TV3 žiūrovų laukia speciali programa, užkrėsianti gera nuotaika ir nulydėsianti į nepaprastąjį pirmadienį, rugpjūčio 25 dieną, kai TV3 eterį pasieks didžiausios TV3 naujienos.

Taigi, šį ketvirtadienį, rugpjūčio 21 dieną, 21.00 val. tiesiogiai iš Vilniaus kalnų parko Dainų slėnio TV3 transliuos įspūdingą naujojo sezono „Po laiminga žvaigžde!” atidarymo renginį, kuriame žiūrovai išvys savo mylimų žvaigždžių, žinomų atlikėjų bei kolektyvų pasirodymus net keturiose specialiai statomose scenose, o po renginį juos lydės ir kalbins net šeši renginio vedėjai.

Penktadienį, rugpjūčio 22 dieną, 19.10 val. pirmą kartą televizijos eteryje skambės Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio dainos koncerte „Tegul šeimos dainuoja, o ne skiriasi“. Šeštadienį, rugpjūčio 23 dieną, 19.05 val. ryškiausios muzikos žvaigždės TV3 žiūrovams dovanos Igorio Berino ir „Hiperbolės” dainas koncerte „Aš dar dainuosiu“, o sekmadienį, rugpjūčio 24 dieną, 19.00 val. Žilvinas Žvagulis, Edmundas Kučinskas ir Česlovas Gabalis dainuos ką tik nufilmuotame „Tikrų vyrų“ koncerte.

Pirmadienį, rugpjūčio 25 dieną, didžiosios TV3 naujienos žiūrovus pasitiks grįžusius į namus po darbų ir patogiai įsitaisiusius su visa šeima prie televizorių ekranų. 19.10 val. TV3 rodys žinomais šalies aktoriais, tokiais kaip Vidas Petkevičius, Dalia Brenciūtė, tėvas ir sūnus Vytautai Rumšai, Vaiva Mainelytė, Remigijus Vilkaitis, sužibėsiančio naujojo lietuviško serialo „Broliai“ pirmąją seriją, kurioje žiūrovai susitiks su pagrindiniais serialo herojais – Kalvių ir Naujokų šeima bei taps liudininkais dramatiško šių šeimų vaikų išsiskyrimo ir ryžtingo vyriausiojo Kalvių sūnaus Kristupo pažado susigrąžinti pabėgusią sužadėtinę. Kaip rutuliosis pirmojo lietuviško serialo „Giminės“ scenarijaus autoriaus Broniaus Bušmos kūriamų naujojo TV3 serialo „Broliai“ personažų likimai, TV3 žiūrovai naująjį sezoną galės stebėti kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį 19.10 val.

Pirmadieniais, iš karto po „Brolių“, 19.40 val. TV3 eteryje – visiškai atsinaujinusi pikantiškų naujienų laida „L.T. paparacai“, kurią ves visų vakarėlių dalyvė ir niekada žurnalistams asmeninių naujienų nestokojanti Natalija Zvonkė bei atletiškasis jos partneris, garsusi robinzonas Rimas Valeikis.

Po spalvingųjų „L.T. paparacų“, tik ateinantį pirmadienį, rugpjūčio 25 dieną, 20.35 val. TV3 televizija rodys sensacingą renginį – iškilmingą „Ambrozijos TV“ sezono atidarymą. Beveik tiesioginiame eteryje „Ambrozija TV“ pristatys didžiausias savo televizijos žvaigždes, naujų laidų vedėjus bei atskleis pasiruošimo sezono atidarymui bei renginio transliacijos užkulisius.
Pirmadieniais, po vakaro žinių, 22.00 val. su naujomis intrigomis į TV3 ekraną grįš populiarusis serialas „Nusivylusios namų šeimininkės“. Ketvirtajame serialo sezone žiūrovai susitiks su žymių aktorių kuriamais jau pažįstamais Suzanos, Bri, Lynetės ir Gabrielės personažais bei naujais ne mažiau intriguojančiais veikėjais.

Naujojo TV3 sezono antradieniais, pradedant rugpjūčio 26 diena, po naujojo serialo „Broliai“ 19.40 val. TV3 žiūrovų azartą kurstys Marijono Mikutavičiaus vedama laida „Taip arba Ne“. 20.35 į eterį grįžta realybės drama „Detekyvai“ ir jos vedėjas Saulius Siparis su naujomis neįtikėtinomis istorijomis. Na, o 21.10 val., pirmadienį tik trumpam užleidęs vietą iškilmingam „Ambrozija TV“ atidarymui, sugrįžta ypač gausaus žiūrovų būrio praėjusį sezoną susilaukęs lietuviškas serialas „Moterys meluoja geriau“ su naujomis serijomis bei naujais personažais, kuriuos kurs tokie garsūs aktoriai kaip Regimantas Adomaitis ir Nijolė Lepeškaitė. Antrojo sezono serialo „Moterys meluoja geriau“ serijas TV3 žiūrovai matys kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį 21.10 val.
Antradieniais, 22.00 val. į ekranus grįžta ir dar vienas populiarus TV3 serialas – „Kalėjimo bėgliai“. Jau nuo rugpjūčio 26 dienos trečiame serialo sezone bus narpliojama antrojo sezono pabaigoje žiūrovams pateikta intriga, o žiūrovai susipažins su keturiais naujais veikėjais.
Trečiadienius „Po laiminga žvaigžde!” leidžiantys TV3 žiūrovai po serialo “Broliai”, 19.40 val. tiesioginiame eteryje susitiks su septintą sezoną šioje televizijoje pradedančiu Gediminu Jauniumi ir naujuoju TV3 televizijos veidu – buvusiu ilgamečiu Lietuvos policijos komisaru Vytautu Grigaravičiumi laidoje „Kriminaliniai tyrimai“. Jau rugpjūčio 27 dieną laidoje bus pristatyta garsiausio Lietuvos nusikaltėlio R. Zamolskio byla. Vis dėlto trečiadieniais TV3 narplios ne tik rimtas temas, bet ir 20.35 val. kvies linksmai kvatotis kartu su naujos laidos „Skylė sienoj“ dalyviais, jiems bandant pralįsti pro nuolat judančioje sienoje esančią skylę. Pirmojoje laidoje sausi išsisukti bandys seriale „Broliai“ brolių personažus kuriantys aktoriai Vytautas Rumšas jaunesnysis, Jokūbas Bareikis ir Karolis Sakalauskas bei linksmosios TV3 merginos – Ieva iš „Puikiojo šou“ bei Oksana ir Aušra iš humoro laidos „Dzin”.  Naujame sezone savo tradicinės pozicijos neužleis kultinis serialas „Daktaras Hausas“ – su jo herojumi, genialiuoju mediku žiūrovai susitiks kiekvieną trečiadienį 22.00 val.

Ketvirtadieniais, po TV3 žinių ir serialo „Broliai“, 19.40 val. – laikas rimtai publicistikai. Ją pristatys nauja TV3 laida „Čia ir dabar“ ir jos vedėja – žavioji Aušra Kilkuvienė. Jau pirmoje laidoje bus rodomi reportažai iš paskutinėmis savaitėmis viso pasaulio dėmesį prikausčiusios Gruzijos – joje dirba bei ten ir dabar vykstančius įvykius fiksuoja „Čia ir dabar“ komanda. Kad ketvirtadienio vakaras baigtųsi linksmai, TV3 ir naująjį sezoną 20.35 val. rodys smagiąją humoro laidą „Dzin“. Po moteriškų gudrybių 21.10 val. seriale „Moterys meluoja geriau“, ketvirtadieniais 22.00 val. į TV3 ekranus sugrįžta sumanieji ir vikrieji „Kobra 11“ vyrukai naujame šio vokiečių serialo sezone.
Paskutinės darbo savaitės dienos vakarais TV3 kvies dainuoti – kaip ir praėjusį sezoną kiekvieną penktadienį 19.10 val. TV3 rodys nuotaikingą muzikos šou „Padainuokim“ su žavaisiais vedėjais Viktorija Perminaite ir Edmundu Kučinsku. Po laiminga žvaigžde naująjį sezoną penktadieniais, 20.10 val. žiūrovus kvies ir tradiciniu tapęs „Didysis penktadienio filmas“. Naujajame sezone TV3 žiūrovai penktadieniais galės mėgautis tokiais filmais kaip „Robotai“, „Fantastiškas ketvertukas“, „Ir čia priėjo Poli“, „Du broliai – tigrės vaikai” ir daugelis kitų dar nematytų premjerų.
Smagios jau pamėgtos ir naujos laidos visai šeimai ir bei serialai džiugins žiūrovus ir savaitgaliais. Kiekvieną šeštadienį-sekmadienį 15.00 val. TV3 rodys naują Rusijos serialą „Atlantida“, kuriame pagrindinės herojės dramatišką tragiško likimo mokytojos Veros vaidmenį atliks „Bjauriojo ančiuko“ žvaigždė Nelly Uvarova. Po garsios mokytojos šeštadieniais, 17.40 val. į TV3 eteryje žengs mokiniai – nauja laidos „Penktokų iššūkis“ klasė, kurioje mokslus pradedantys Vytenis, Vytautas, Augustė, Miglė ir Tomas jau pasiruošę padėti drąsiems suaugusiems atsakyti į painius laidos vedėjo Andriaus Rožicko klausimus. O po žinių – didžioji TV3 naujiena: Arūno Valinsko prodiusuojamas ir vedamas naujos koncepcijos muzikos šou „Žvaigždžių vartai“. Tai didžiausias ir brangiausias TV3 naujojo sezono projektas, suteiksiantis galimybę svajojantiems apie didžiąją sceną realizuoti save ir užkariauti žiūrovų simpatijas. Tiesioginiame eteryje kiekvieną šeštadienį savo talentą ir sugebėjimus scenoje demonstruos bei tarpusavyje varžysis 10 laidos komisijos atrinktų muzikalių ir ryžtingų dalyvių, kurios vertins Marijono Mikutavičiaus vadovaujama komisija. Tiesioginės transliacijos pradžia – kiekvieną šeštadienį, 19.00 val. Po įspūdingo „Žvaigždžių vartų“ koncerto TV3 eteryje – garsiausi ir geriausiai įvertinti filmai. Šeštadieniais 21.00 val. TV3 žiūrovai matys tokius filmus kaip „Kapų plėšikė Lara Kroft: Gyvybės lopšys”, „Godzila“, „Dangaus karalystė“, „Griausmingi Čarlio Angelai“, „Bridžita Džouns: ties proto riba” ir daugelis kitų, šeštadienio vakarą dovanosiančių gerą nuotaiką.

Sekmadieniais, prieš naujos savaitės darbus, TV3 prie televizorių ir vėl suburs visą šeimą. Pažiūrėję naująjį serialą „Atlantida“, 17.40 val. TV3 juos kvies stebėti virtuvės profesionalų kovas su naujos TV3 laidos „Iki pergalės. Virėjų kovos“ „auksiniais“ virėjais – Janina, Linu ir Mironu dėl „auksinio peilio“ bei laidos nugalėtojo titulo. Pasimėgavę virtuvės meistrų siūlomais patiekalais, 19.30 val. TV3 žiūrovai galės linksmai baigti vakarą su „Puikiuoju šou“ ir jo vedėju Vytautu Šapranausku, kuris nuo šiol kiekvienoje laidoje bus priverstas įrodyti savo žavesį ir gabumus rubrikoje „Įveik Šaprą“. Jos metu garsiam humoristui iššūkį mes ir įvairiausiose rungtyse dalyvaus laidos svečiai. Savaitę TV3 siūlo pabaigti geru filmu – naująjį sezoną sekmadieniais 21.30 val. TV3 kvies žiūrėti „Terminatorių 3“, „Absoliutus pranašumas”, „Itališkas apiplėšimas“, „Gelbstint eilinį Rajaną“, „Transporteris 2“, „S.W.A.T“ ir daugelį kitų gerai savaitės pradžiai nuteiksiančių filmų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką