Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Stasiulis: jei Merūnas ir Radži galėtų susilaukti vaiko, tai būtų Atas

„Muzikos akademija“ sparčiai artėja prie finalo. Didžiosios kovos vyks gruodžio 25, 28 ir 30 dienomis. Tuomet paaiškės „Muzikos akademijos“ bronzos, sidabro ir visų išsvajotojo aukso laimėtojas. Projekte liko aštuoni dalyviai ir visi jie nori, tiki bei siekia pergalės.
Atas ir M.Stasiulis
Atas ir M.Stasiulis / LNK nuotr.

Kone geriausiai jaunuosius dainininkus pažįsta sarkastiškasis komisijos pirmininkas Mindaugas Stasiulis. Pateikiame Mindaugo prognozes kiekvienam dalyviui: kodėl jis galėtų nugalėti, bet kas labiausiai trukdo pergalei.

Atas. Jei Merūnas ir Radži galėtų susilaukti bendro vaiko, tai būtų Atas. Tarp operinio repertuaro ir vestuvinės estrados klaidžiojantis atlikėjas tikrai patinka pagyvenusioms ponioms, kurios nepagailės kelių litų skambučiui. Bet Atui iki šiol išsilaikyti padėjo šeima, nuolat balsavusi už jį. Jei iki Kalėdų jie išleis visus pinigus dovanoms, Atui – galas.

Rūta.  Ji laimės tuo atveju, jei į superfinalą dėl ligos neatvyks Atas, Eglė ir Kafka.  Rūtelė – puiki dainininkė, tačiau jai trūksta charizmos, arba žvaigždiškumo.

Kafka. Jis man primena dainuojantį Kalėdų meškutį.  Norint laimėti, reikėtų iš meškučio tapti povu.

Nerijus. Geriausiai pasaulyje dainuojantis robotas. Manau, kad tai yra veiksnys, kuris lems jo pergalę varžantis su žmoniškai judančiais dalyviais.  Patekęs į sceną jis jaučiasi lyg žmogėdrų nelaisvėje: akyse – siaubas, rankos ir kojos tabaluoja į skirtingas puses.

Eglė. Ji yra viena iš favoričių, todėl jos galimybės laimėti – didžiulės. Dievas jai davė talentą, o ar žmonės duos balsų, pamatysime. Bet Eglė gali nelaimėti, nes tokius projektus laimi vyrai.

Onsa. Jis yra profesionaliausias dalyvis, tai jam padės laimėti. Bet Onsos sėkmei sutrukdys jo tėvuko išverstas šviesoforas.

Rokas. Maloni MA staigmena, o staigmenų prieš Kalėdas bus nemažai. Bet jis neatsiskleidė kaip asmenybė, todėl daug kas jo net neatsimena.

Diamond. Laimėtų tik tada, jei pasaulį ištiktų apokalipsė ir ji liktų vienintelė Žemėje. Kas paneigs, kad tokia tikimybė egzistuoja? Juk žmonės, į projektą atėję pavėluotai, pasmerkti iškristi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius