Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Stilistui Kęstui Rimdžiui – netikėtas lėlės „Barbie“ kūrėjų pasiūlymas

Stilistas Kęstutis Rimdžius iš „Barbie“ kūrėjų sulaukė netikėto pasiūlymo bendradarbiauti. Taleningasis kūrėjas sako, kad tokio užsakymo jis dar niekada nebuvo gavęs, o bendradarbiauti su pasaulinio garso prėkės ženklu jam yra malonus iššūkis.
Kęstas Rimdžius
Kęstas Rimdžius / Reda Ruzel Photography nuotr.

Ypatingas užsakymas

Garsiausi pasaulio prekės ženklai, tokie kaip Christian Dior, Moschino, Ralph Lauren, Givenchy, Versace, Christian Louboutin yra sukūrę ne vieną skirtingų laikotarpių mados tendencijomis papildytą „Barbie“ kolekciją.

Šįkart užduotis sukurti vestuvinių suknelių kolekciją bene garsiausioms pasaulyje lėlėms patikėta žinomam Lietuvos stilistui K.Rimdžiui. Įvaizdžio namų „KUKLA Beauty Box“ įkūrėjas džiaugiasi tokiu „Barbie“ atstovų įvertinimu ir pritarimu įgyvendinti šią idėją Lietuvoje.

Reda Ruzel Photography nuotr./Kęstas Rimdžius
Reda Ruzel Photography nuotr./Kęstas Rimdžius

„Niekada nebuvau to daręs. Iki šiol nesu siuvęs lėlėms. Tai smagus iššūkis ir eksperimentas. Reikia pripažinti, man smagu, kai toks pasaulinis prekės ženklas pasiūlo bendradarbiauti. Tai ypatingas ir malonus iššūkis“, – sako K.Rimdžius.

„Barbie“ atstovai Lietuvoje įgyvendinti vestuvinių suknelių kūrimo idėją dizainerį K.Rimdžių pasirinko neatsitiktinai. Pasak garsaus prekės ženklo atstovų, juos sudomino išskirtiniai Kęstučio asmenybės bruožai – užsidegimas darbui ir noras tobulėti, nebijoti rizikuoti ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Platintojams taip pat didelį įspūdį paliko dizainerio talentas, nusimanymas ir teisingi pasirinkimai stilistikos ir dizaino srityje bei ilgas profesinių pasiekimų sąrašas.

VIDEO: BARBIE BY KESTAS RIMDZIUS
Reda Ruzel Photography nuotr./„Barbie“ lėlės
Reda Ruzel Photography nuotr./„Barbie“ lėlės

Sumažintos tikrų suknelių versijos

Pirmieji gyvai naują „Barbie“ lėlių drabužių kolekciją galės pamatyti „L'Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ lankytojai šeštadienį.

Tiesa, merginų kadaise vaikystėje gimusi idėja pasimatuoti lėlės Barbie suknelę gali tapti realybe. Nes unikali „Barbie“ vestuvių kolekcija papuošė ne tik lėles. K.Rimdžius išduoda, jog tai jo pagal išskirtinį užsakymą kurtų tikrų moterų suknelių miniatiūros.

„Šešios lėlių suknelės yra sumažinta tikrų suknelių versija, kurios kabo mūsų klienčių spintose, – pasakoja žinomas stilistas. – „Barbie“ kolekcijos misija ir buvo sukurti lėlės dydžio muliažus, kurie atitiktų realias sukneles merginoms ir moterims.“

Lietuviška „Barbie“ lėlių kolekcija bus pristatyta ne tik Vilniuje, bet ir Kaune.

Dizainerio Kęstučio Rimdžiaus kolekciją galima įvertinti jau dabar – fotosesijos užkulsius įamžino fotografė „Reda Ružel Photography“. Lietuvišką „Barbie“ stilių įamžino fotografas Tomas Preikša. Video sukūrė „Medus House by Tomas Tamvaikis“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius