Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 02, 13:30

Su I.Starošaite negalintis susitikti Ž.Žvagulis gimtadienio proga ją nustebino

Spalio 1 d. 52-ąjį gimtadienį atšventusi Irena Starošaitė iš vyro Žilvino Žvagulio sulaukė mielos staigmenos – šis po langais iš gėlių sudėliojo žodį „Myliu“. Gražia akimirka pasidalijusi moteris neslėpė, kad atstumas meilei ne bėda.
Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis su šeima
Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis su šeima / tomasfoto.lt, Charizma photography ir asmeninio albumo nuotr.

Negalintis gyvai pasveikinti žmonos, Žilvinas Žvagulis nugalėjo visus barjerus ir greitai rado išeitį. Pasirodo, išradingumo nestokojantis vyras iš gėlių sudėliojo žodį „Myliu“.

„Kaip ten sakoma... Atstumas meilei ne bėda. Ačiū mano vyrui, kad nenustoja manęs stebinti ir džiuginti“, – po nuotrauka rašė I.Starošaitė.

15min kalbinta Irena sakė, kad tai ne pirmas kartas, kai Žilvinas jai padaro staigmeną.

„Visokių buvo pas jį variantų su gėlėmis, tai ir prisiminiau labai smagiai, kad tai ne pirmas kartas. Jis yra padaręs visokių pokštų, jam visada užtenka fantazijos“, – besišypsodama pasakojo Irena.

Pasiteiravus, ar jau turi planų kitų metų gimtadieniui, moteris tik nusijuokia ir sako, kad net nespėjo praeiti šis, tad apie ateinantį negalvoja. O ir apskritai gimtadieniams ji didelio dėmesio neskiria.

„Iki 40-ies žmogus dar stengiasi, o dabar tokie metai primena, kad laikas žiauriai greitai bėga. Nepasakyčiau, kad man gimtadienis suteikia kažkokią laimę. Labiau jis suteikia gerą nuotaiką, kai su draugais, šeima susitinki ir fainai praleidi laiką“, – 15min sakė ji.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis

52-ąjį gimtadienį pasitikusi I.Starošaitė portalui Žmonės.lt sakė, kad šįkart didelio minėjimo nerengė, nes tam buvo koją pakišusi priežastis.

„Šiemet šventę teks pasitikti kukliai – be gausios šeimos, vaikų ir anūkų. Taip jau atsitiko, kad ir manęs neaplenkė virusas... Visgi, jaučiuosi gerai, tad gal šampano taurę už savo sveikatą ir pakelsiu!“, – Žmonės.lt sakė Irena.

Tačiau atlikėja sakė nuoširdų „ačiū“ visiems už gausius sveikinimus, o pačią didžiausią padėką ji siuntė savo mamai už meilę, rūpestį ir pavyzdį, kaip būti pačia geriausia mama.

Kviečiame pasiklausyti naujos jos dainos „Mama“:

VIDEO: irena Starošaitė - Mama

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką