Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 12 18, 16:06

Subtilios dovanos, kurias norėtų gauti kiekvienas: pataria „Subtilu-Z“ muzikantai

Subtili, nepriekaištingai paruošta ir svarbiausia, geriausias emocijas suteikianti dovana – kas tai galėtų būti? Regis, išrinkti Kalėdines dovanas nėra toks jau lengvas uždavinys. Tačiau geras žmogaus pažinimas, kuriam planuojate įteikti ypatingą dovaną tikrai jums labai padės.
 „Subtilu-Z“
„Subtilu-Z“ / Asmeninio albumo nuotr.

Instrumentinės grupės muzikantai dalijasi gražiausiais prisiminimais apie dovanas ir pataria, kuo nustebinti savo artimuosius.

Kokią įsimintiniausią Kalėdinę dovaną esate gavę?

Įdomu, matyt vaikai labiausiai vertina Kalėdines dovanas. Paklaustas, kokią įsimintiniausią dovaną esu gavęs iškart prisiminiau vaikystėje Kalėdų senelio atneštą žaislinę mašiną-tralą (juokiasi).

Atrodo per gyvenimą tiek esu gavę išties vertingų ir gerų dovanų, tačiau ryškiausiai prisimenu tą vienintelę, kuri suteikė daugiausia nuoširdaus džiugesio, – savo prisiminimais dalijasi „Subtilu-Z“ grupės akordeonistas Povilas Velikis.

Stop kadras/„Subtilu-Z“
Stop kadras/„Subtilu-Z“

Ką labiausiai mėgstate dovanoti savo artimiesiems?

Mėgstu padaryti dovaną pats. Rankų darbo dovana parodo kiek laiko, dėmesio, meilės ir širdies įdėta į ją. Jei nepavyksta visos dovanos sukurti pačiam, nupirktą daiktą stengiuosi supakuoti kuo išradingiau, kad ir paprastas dalykas sukeltų nuostabos ir šilčiausių emocijų, – sako grupės būgnininkas Vytautas Švažas.

O ką dovanoti moterims?

Kvepalus, bilietus į koncertą, nepamirštamą vakarienę, netikėtumus, – vieningai pataria „Subtilu-Z“ vyrai.

Kokia jums yra pati subtiliausia dovana?

Nusivesti savo šeimą į spektaklį ar koncertą, – teigia Laurynas Vaitkus.
Kai žmogus, kuris gavo tą dovaną jaučia jos subtilumą, – juokauja Dmitrijs Mihailovs.

Kokias dovanas paruošėte savo klausytojams?

Mūsų dovanos, žinoma, yra muzika. Paruošėme naujų kūrinių, kurie skambės Naujametiniuose koncertuose. Jei klausytojas išsineša iš koncerto gerą nuotaiką, tuomet tai tampa dovana – gera emocija mūsų klausytojams.

Besibaigiančius metus palydėsime subtiliai, kartu, – į šventinius koncertus kviečia „Subtilu-Z“ grupės nariai.

VIDEO: Christmas Fever (instrumental Jingle Bells cover on ice) by Subtilu-Z

Tai yra didysis ketvertas... Tiksliau, daugiau nei ketvertas, palaikomas gerų bičiulių anapus scenos. Jie kuria tai, ką jie mano esant geriausiu dalyku pasaulyje, eina link to, kas jų jutimu yra muzikos pašaukimas ir tikslas – sujaudinti klausytoją, kalbėti jam, atskleisti vidinius, svarbius išgyvenimus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką