Sūnaus gimtadienio proga – atviras L.Suodaičio laiškas: „Šią naktį beveik nesudėjau akių“

Rugsėjo 24-ąją verslininkės, nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel ir verslininko Lauryno Suodaičio sūnui Laurynui suėjo vieneri. Gimtadienio proga L.Suodaitis atvirai prakalbo apie gyvenimą pakeitusią tėvystę.
Laurynas Suodaitis ir Viktorija Siegel
Laurynas Suodaitis ir Viktorija Siegel / Asmeninio albumo nuotr.

Atviru įrašu, kaip tėvystė pakeitė jo gyvenimą, L.Suodaitis pasidalijo instagrame. Jautrus laiškas suvirpino vyro sekėjų širdis. Juo Laurynas sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Šia naktį beveik nesudėjau akių. Laukiau tos minutės, kai lygiai prieš metus gimei paryčiais ir rašiau tau šį laišką. Mintimis ėjau per kiekvieną dieną nuo tokio pat šilto pernykščio rugsėjo, kuomet nušvietei dienas tiesiog atsirasdamas. Nebuvo ta diena pati lengviausia, bet tu įsikibai į gyvenimą mažais pirštukais ir nebepaleidai.

Viskas tądien pasikeitė. Išmokei mane nepasiduoti, kautis už gyvenimą ir kas ta tikra meilė. Nemiegotos naktys diegiant pilvą, nuo supimo iki alkūnių nutirpę pečiai iki sinusų į tėčio nosį sukišti pirštukai. Išpirkti tavo rytine šypsena ir apsikabinimu užmiegant. Bet kažkaip turėjau tavęs nusipelnyti. Tos popietės, kai ištarei „tėti“ iki grabo lentos nepamiršiu, nors tuo metu keičiau tavo prikrautas sauskelntes. Būti tėčiu. Turėti sūnų“, – rašė L.Suodaitis.

Jautriu įrašu ir sūnaus pirmųjų metų akimirkomis sekmadienio rytą instagrame pasidalijo ir V.Siegel. Įrašu moteris sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Šiandien mūsų šeimoje labai svarbi diena. Pirmasis Laurynuko gimtadienis! Lygiai prieš metus, rugsėjo 24-ąją, aš antrą kartą tapau mama. Mama šio nuostabaus berniuko, nuolatos besišypsančio ir visus aplink užkrečiančio pozityvu.

Sūnau, ačiū Tau už galimybę būti Tavo Mama, esi mano stebuklas, kurį labai myliu, kuris į mano gyvenimą atnešė dar daugiau meilės, laimės, prasmės ir laimingų akimirkų!

Atrodo, dar vakar laikiau mažutį kūdikėlį, o šiandien bandai pradėti savarankiškai stotis, eiti… Nenoriu, kad laikas bėgtų taip greit, tu jau mažas vyrukas tampi!

Sūnau, su gimtadieniu tave, auk laimingas ir sveikas vaikelis! Su Meile, Mama“, – rašė V.Siegel.

Instagrame Viktorija pasidalijo ir atviros fotosesijos kadru. Moteris jautriai rašė, jog, nors laikas bėga labai greitai, širdys vis vien plaka vienu ritmu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką