Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Supančioti visam gyvenimui: krepšininkas Domantas Sabonis pasipiršo širdies draugei Shashanai

Domantas Sabonis (24) šiemet susidūrė su nemažai išbandymų, tačiau šalia jo visuomet buvo jo didžiausia atrama. O netrukus – ir būsima žmona. Krepšininkas pasipiršo savo mylimajai Shashanai Rosen (27).
Domantas Sabonis su mergina Shashana
Domantas Sabonis su mergina Shashana / nuotr. stopkadras

Džiugią žinią socialiniuose tinkluose pranešė būtent Domanto Sabonio mylimoji. Pasidalijusi žaisminga nuotrauka, kur pora užfiksuota vienas kito glėbyje, Shashana pokštavo, kad pagaliau pavyko sutramdyti svajonių jaunikį.

Ir, kaip pridūrė, taip vienas kitą stipriai glausdami jiedu galės praleisti visą gyvenimą. „Trapped him (supančiojau jį)“, – prie nuotraukos šmaikštavo mergina.

Žinoma, netrukus pasipylė sveikinimai ir linkėjimai. Artimą bičiulį pasveikino ir šiuo metu Lietuvoje esanti buvusi krepšininko Mindaugo Kuzminsko žmona, šokėja Eglė Andreikaitė.

Kol viešėjo Niujorke, Eglė dažnai leisdavo laiką kartu su Sabonių šeima, ji taip pat yra artima Domanto sesės Aušrinės draugė.

Asmeninio albumo nuotr./Domantas Sabonis su širdies drauge Shashana
Asmeninio albumo nuotr./Domantas Sabonis su širdies drauge Shashana

Paprastai Domantas Sabonis nebūna labai iškalbus ir atviras, kai kalba su žiniasklaida, nieko nuostabaus, kad krepšininkas neatvirauja ir apie savo santykius.

Nei D.Sabonis, nei jo mylimoj niekada viešai nesidalijo, kada prasidėjo jų draugystė, kaip užsimezgė pažintis, nors meile alsuojančių nuotraukų viešoje erdvėje netrūko.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Domantas Sabonis (@dsabonis11) on

Asmeninio albumo nuotr./Domantas Sabonis su širdies drauge Shashana
Asmeninio albumo nuotr./Domantas Sabonis su širdies drauge Shashana

Pats Domantas pasauliui mylimąją jau drąsiau pristatė tik šių metų pradžioje, kai vlogerį Austiną Millsą pasikvietė į „Indiana Pacers“ bazę, kur aprodė valdas ir supažindino su savo širdies drauge.

Instagrame Shashana save pristato kaip studijos „The Movement“ įkūrėją, anksčiau buvo krepšinio komandos „Lakers“ palaikymo šokėja. Domisi interjero dizainu, menu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais