2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Super L.T.“ : ar Brazauskienės verslas bankrutuoja?

Laidoje „Super L.T.“ prie Violetos Repčenkaitės glausis ir laidos vedėją Jogailą Morkūną pavaduos – impozantiškas dainininkas Egidijus Sipavičius.
Violeta Repčenkaitė-Blėdienė
Violeta Repčenkaitė-Blėdienė / Lietuvos ryto TV nuotr.

Pagarsėjęs kaip itin elegantiškas, visada jaunatviškas, energija trykštantis ir televizijos duonos nemažai ragavęs dainininkas mielai sutiko išbandyti naują amplua ir kartu su Violeta pravesti linksmą, sveikos ironijos nestokojančią laidą. Beje, Egidijus Sipavičius laidoje žada atskleisti jaunystės paslaptį, taip pat kiek turėjo tikrų ir tariamų meilės romanų.

Ar gali būti, kad garsiausio šalies pensininko žmona Kristina Brazauskienė bankrutuoja?

„Super L.T.“ parūpo, kodėl pasklido tokios kalbos apie tautos mėgstamą ponią Kristiną, gal ir ji dėl visuotinio taupymo pajuto krizę, o gal ji už vyną ir užkandžius devynis kailius lupa net ir iš vyro bendraminčių .

Gandas apie Kristinai Brazauskienei priklausančio viešbučio „Crowne Plaza Vilnius“ ar net pačios ponios bankrotą pasklido po to, kai jos vyro, Algirdo Mykolo Brazausko, bendrapartiečiai nusprendė pamėgtą šiltą vietą apeiti iš tolo. Socialdemokratų partija nuo neatmenamų laikų ponios Kristinos viešbutyje rengdavo tarybos posėdžius, rinkdavosi per rinkimus, organizuodavo puotas. Tačiau pastaruoju metu Gedimino Kirkilo vadovaujama partija nutarė taupyti ir draugiškame buvusiame „Draugystės“ viešbutyje puotų bei susibėgimų neberengti, tai yra pinigėlių Brazauskienei nebemokėti. Ponia Kristina bankrotą griežtai neigia. Neigia ir tai, kad yra brangininkė. Sako, kad ir taupymas čia niekuo dėtas, o kaip vyro bandrapartiečiai puotavo jos viešbutyje, taip ir toliau sėkmingai puotaus.

Kita „Super L.T.“ tema – kaip ypač svarbios šalies ponios sutiko Naujuosius metus.

Europos kultūros sostinėje šviesų ir fejerverkų kupiną Naujųjų metų naktį kultūringiems ir tiesiog svarbiems ponams buvo surengtas išskirtinis vakarėlis su ypatingomis vaišėmis. Visų akį ypač traukė puošnūs Seimo narių apdarai ir papuošalai.

Pasinaudoję švente, kai skersai kelio nestovi Seimo Pirmininkas Arūnas Valinskas, žurnalistai ponias išklausinėjo, kiek prabangios suknelės kainavo, ar Seimo nario algos pakanka, kas papuošalus dovanoja ir, žinoma, kaip tautos išrinktosios su finansų krize ir Seimo Pirmininko draudimais kovoja.

Lietuvos įžymybės atliko savo nuodėmių reviziją ir laidoje „Super L.T.” viešai atsiprašė už praėjusių metų nusižengimus. Ne tik atsiprašė, net pademonstravo kilnumą ir paaukojo savo priešams labdaros.

Pavyzdžiui, aštrių pasisakymų nevengiantis stilistas Kęstutis Rimdžius pradėdamas naujus metus nutarė susitaikyti su kitu, taip pat nevengiančiu kandžių komentarų, stilistu Mantu Petruškevičiumi ir pažadėjo sukurti naują Mantuko stilių. Nemokamai. Deivydas Zvonkus, nenuilstantis trumpųjų žinučių rašinėtojas, norėdamas galutinai susitaikyti su žmonos konkurente Mia, įteikė dainininkei keletą atšvaitų, kad Mia iš tolo būtų matoma ir niekam, įskaitant Nataliją, po kojomis nesipainiotų.

Atsiprašyti pažadėjo ir kartą jau Romo Dambrausko atgailos prašęs skandalistas Eugenijus Ostapenka. Galbūt ponios Dambrauskienės už visas kalbas apie tariamą seksą, galbūt kitų moterų...

„Super L.T.” aiškinasi, kurios šalies žvaigždutės per šventes liko be koncertų ir šventinių honorarų.

Po didžiųjų žiemos švenčių paaiškėjo, kad dauguma dainininkų ir garsių televizijos veidų liko tiesiog ant ledo. Vienų į koncertus visai nekvietė, kitus paskutinę minutę informavo apie atšauktas šventines programas. Pavyzdžiui, žavioji televizijos laidų vedėja Skaiva tokią nemalonią žinią išgirdo likus vos dviem dienoms iki Naujųjų metų. Tuomet sako, net rusiškai keiktis mintyse pradėjo.

Kita jos likimo draugė, dainininkė Mia, bandė išlikti ori ir dėstė, jog savo noru per šventes ne scenoje dainavo, o prie stalo su namiškiais sėdėjo. Pritarti ir šį užsakymų badą pateisinti bandė scenos senbuvis Stano. Jis pareiškė, jog tokios krizės tik padės apvalyti Lietuvos popsceną nuo visokių nevykėlių ir vienadienių žvaigždžių.

„Super L.T.” – ketvirtadienį, 20.05, per Lietuvos ryto televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką