2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Supermieste“ – didžiausių žvaigždžių antplūdis

Sausio 18-ąją LNK eteryje ypatinga premjera – didžiausi šalies miestai susikaus dėl „Supermiesto“ titulo. Savo gimtuosius miestus į kovą ves garsiausi jų žmonės, kurie į savo komandas buria iškiliausius miestelėnus – dainininkus, aktorius, sportininkus, humoristus.
„Supermiesto“ kapitonai
„Supermiesto“ kapitonai / LNK nuotr.
Temos: 1 LNK

Prie Klaipėdos  komandos vairo stoja aktorius Giedrius Savickas – jis vadovaus uostamiesčio aistruoliams. „Ką aš galiu pasakyti, Klaipėda jau seniai yra supermiestas, tik reikia dar kartą užtvirtinti! – šypsosi G. Savickas. – Tik įvažiavę į Klaipėdą, visi supranta, kad įvažiavo į supermiestą. O LNK studijoje suvienysim jėgas tų, kurie retai būna televizijoje: bus net gero džiazo ir gero teatro – visa, kas geriausia iš Klaipėdos“.

Marijampolės kapitonė bus Irūna Puzaraitė. „Tai mano svajonių miestas ir aš neseniai nusprendžiau čia liki gyventi visam laikui. Turiu planų įsigyti Marijampolėje butą. Marijampolė labai patogi gyventi – rami, išgražėjusi, pilna parkų. O kiek talentingų žmonių – Inga Valinskienė, Violeta Urmana, Ovidijus Vyšniauskas, Laima Lapkauskaitė, tai tik keli iš jų“, – Marijampolę gyrė Irūna Puzaraitė, tikėdama jos pergale „Supermieste“.

Mažeikiuose užaugęs Mantas Stonkus visada laikė save plungiškiu, tad „Supermieste“ kovos už Plungės garbę. Plungėje Mantas gimė, čia gyvena kone visa jo giminė, tad nebuvo vasaros, kad jos nepraliestų šiame gražiame Lietuvos miestelyje.

„Dabar su vaikais, su žmonomis vėl visi suvažiuojame į Plungę, tai miestas su gera aura, ir man prisidėti prie Plungės garbės gynimo yra didelė garbė“, – sako M.Stonkus.

Naujojoje Akmenėje gimusi ir jau ketvirtus metus Dzūkijos sotinėje Alytuje gyvenanti Asta Pilypaitė „Supermieste“ kovos už alytiškius. „Tai talentingo, veržlaus jaunimo miestas, mėgstantis naujoves, tapęs antruoju mano miestu. Į kovą už teisę vadintis supermiestu kviesiu stoti miesto teatralus, cirko artistus,  choristus, imtynininkus“. 

Vienas pirmųjų prie „Supermiesto“ prisijungė renginių organizatorius ir laidas Jogaila Morkūnas, jis vadovaus Vilniaus komandai.

Panevėžį į pergalę ves Radži, Šiaulius – Andrius Butkus.  

„Supermieste“ kovos Kauno, Telšių ir „Intermiesto“ komandos. Ją sudarys į Lietuvą sugrįžę išeiviai arba kitataučiai, gyvenantys Lietuvoje. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką