Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Susituokė Eminemo dukra Hailie Jade Scott ir Evanas McClintockas: „Buvo daug ašarų“

Reperio Eminemo dukra, 28-erių influencerė Hailie Jade Scott susituokė su Evanu McClintocku. Pirmadienį, gegužės 20-ąją, Hailie socialiniuose tinkluose paskelbė džiugią žinią ir pasidalijo vestuvių akimirkomis.
Hailie Jade Scott, Evanas McClintockas, Eminemas
Hailie Jade Scott, Evanas McClintockas, Eminemas / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Žinią apie įvykusias vestuves Eminemo dukra Hailie Jade Scott paskelbė instagrame. Ji pasidalijo jautriu įrašu ir nuotraukomis iš meilės šventės.

„Šią savaitę pabudau žmona. Geresnės, gražesnės savaitgalio šventės negalėjome paprašyti. Buvo išlieta tiek daug laimės ašarų, juoko, šypsenų ir pajausta tiek daug meilės.

Mes su Evanu jaučiamės labai dėkingi visiems šeimos nariams ir draugams, kurie atkeliavo mūsų palaikyti ir tapo šio naujo mūsų, kaip vyro ir žmonos, gyvenimo etapo dalimi“, – rašė reperio dukra.

Pora, kuri susipažino studijuodama Mičigano valstybiniame universitete, apie sužadėtuves paskelbė 2023 m. vasarį, po šešerių metų draugystės.

Hailie Jade Scott tąkart pasidalijo žinia instagrame. Ji paviešino nuotraukas, kuriuose mylimasis atsiklaupęs ant vieno kelio prašo jos rankos.

„Atsitiktinis savaitgalio apibendrinimas... Myliu tave“, – tąkart rašė ji.

Primename, kad prieš metus susituokė ir kita Eminemo dukra Alaina Scott su ilgamečiu partneriu Mattu Moelleriu. Vyriausioji atlikėjo atžala už mylimojo ištekėjo Detroite, Mičigane, apsupta 125 šeimos narių ir draugų.

Džiaugsmo garsiojo reperio dukra ir jos išrinktasis tikrai neslėpė – nuotaka savo instagrame pasidalijo vestuvių akimirkomis ir jausmingu įrašu.

„2023 m. birželio 9 d. – tiesiog viena geriausių dienų mano gyvenime. Šiame ir kitame gyvenime mano siela visada ras tave“, – rašė Alaina Scott.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius