2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Susituokė šokėjai M.Gaižauskas ir M.Dudavičiūtė: „Jei viskas būtų tik gražu, nebūtų vestuvių“

Šv.Jonų bažnyčioje Vilniuje aukso žiedus sumainė šokėjas, šokių treneris, televizijos projektų dalyvis Marius Gaižauskas ir šokių studijos „Mheels“ įkūrėja, choreografė Miglė Dudavičiūtė. Vestuves pora iškėlė praėjus pusantrų metų po sužadėtuvių, turinčių itin romantišką priešistorę. O vedybų mylimieji norėjo išskirtinių – tai rodo tiek žiedai, tiek pasirinkta vakarinės dalies vieta. „Buvo gamtos šventė“, – sako M.Gaižauskas.
Mariaus Gaižausko ir Miglės Dudavičiūtės vestuvės
Mariaus Gaižausko ir Miglės Dudavičiūtės vestuvės / Sesė Saulė nuotr.

Dėl pirmojo pasimatymo teko pakovoti, po jo – nesinorėjo paleisti

Marius Gaižauskas portalui Žmonės.lt pasakojo, kad jo ir Miglės Dudavičiūtės meilės istorija prasidėjo maždaug prieš pusšeštų metų. Vienas kitą jiedu žinojo dar anksčiau, tačiau lemtingu tapo vienas vakarėlis, kuriame abu dalyvavo, ir po jo sekęs kitas susitikimas. Nuo tada vienas kito nebepaleido.

„Pabuvome vakarėlyje, o kitą dieną pagalvojau, kad noriu pakviesti ją kažkur papusryčiauti. Iš pradžių Miglė neatrašė į tą žinutę, bet aš buvau atkaklus – siūliau, siūliau ir galiausiai sutiko. Susitikome ir ji pasakė, kad buvo toks klik, kai ji suprato, kad tai jos žmogus. Lygiai taip pat ir man buvo tas klik – pajutau, kad čia tas žmogus“, – į draugystės pradžią prisiminimais nusikėlė M.Gaižauskas.

Sesė Saulė nuotr./Marius Gaižauskas ir Miglė Dudavičiūtė
Sesė Saulė nuotr./Marius Gaižauskas ir Miglė Dudavičiūtė

Visgi Marius nusijuokė – jeigu ne jo atkaklumas, kažin, kaip viskas būtų buvę: „Manau, kad iniciatyva buvo daugiau iš mano pusės, nes aš jai pirmą kartą parašiau, aš pasiūliau susitikti, aš kviečiau ją. Atkaklus stengiausi būti, nes laimikis tikrai geras!“

Kuo gi Miglė taip sužavėjo Marių? „Nemeluosiu – visų pirma, aišku, patraukė išvaizda. Labai išskirtinė man pasirodė mergina. Be to, ji šoka, mes – iš tos pačios temos, tai tas labai tiko.

O kitas dalykas – kai pradėjome bendrauti, sužavėjo tas paprastumas, tikrumas, vertybės, žmogiškumas. Tai man buvo labai svarbu, mes vienas kitame tą pamatėme, tai mus suvedė ir sustiprino iki tol, kol tapome vyru ir žmona“, – portalui Žmonės.lt sakė M.Gaižauskas.

Paklaustas, kiek santykiams padeda tai, kad abu dirba toje pačioje srityje, šokėjas pabrėžė – jų profesijoje tai tikrai turi nemažai reikšmės. Tiek dėl panašaus darbo grafiko, tiek dėl supratingumo vienas kito atžvilgiu – tuomet ir perdėto pavydo išvengiama.

Sesė Saulė nuotr./Susituokė Marius Gaižauskas ir Miglė Dudavičiūtė
Sesė Saulė nuotr./Susituokė Marius Gaižauskas ir Miglė Dudavičiūtė

„Šokėjas nedirba nuo aštuonių ryto iki penkių vakaro – jis dirba dažniausiai nuo pietų iki dešimtos vakaro ir ilgiau. Tai jeigu Miglė dirbtų ofisinį darbą, būtų labai sudėtinga, nes niekada nematytume vienas kito.

Be to, žmogus, dirbantis nuo aštuonių iki penkių, gyvena kitokioje kultūroje. Matant, kaip jo žmona šoka, jam gal kiltų kažkokie jausmai – galvotų, čia kažkas ne taip, nesuprastų iki galo, kad tai yra tiesiog šokis, savęs išraiška“, – svarstė M.Gaižauskas.

Nepaisant juos jungiančių panašumų, pernelyg nesiplėsdamas Marius užsiminė, kad per tuos metus iki vestuvių jo ir Miglės poroje išbandymų netrūko: „Buvo visko. Jeigu būtų tik viskas gražu, nebūtų vestuvių, nes nežinočiau, kas laukia po jų. O kai pamatai viską nuo a iki z – ir geras puses, ir blogas puses, ir vienokias situacijas, ir kitokias – tu viską įvertini ir tada supranti, kad čia yra tavo žmogus.“

Sesė Saulė nuotr./Marius Gaižauskas ir Miglė Dudavičiūtė
Sesė Saulė nuotr./Marius Gaižauskas ir Miglė Dudavičiūtė

Sužadėtuvių vietą pakuždėjo šokoladinis pyragaitis

Kai išbandymai užgrūdino santykius, atėjo metas žengti kitą žingsnį. Poros sužadėtuvės įvyko maždaug prieš pusantrų metų Sen Tropeze. Kodėl būtent ten? Pasirodo, piršlybos turi simbolišką priešistorę.

„Kai kažkada su Migle buvome Sen Tropeze, ji labai norėjo šokoladinio pyragaičio, tačiau restorane, kuriame lankėmės, jo nebuvo. Sakau – Migle, tuoj aš nueisiu į tualetą, palauk. Ir tada išbėgau, o grįžau su tuo šokoladiniu pyragaičiu. Ji sako – žinok, jeigu galėčiau, tau pasipirščiau.

Tada man įstrigo tie jos žodžiai. Praėjo lygiai treji metai, mes grįžome į tą pačią vietą ir aš kažkaip jaučiau pareigą, kad turiu ten pasipiršti. Ir pasipiršau“, – romantinį filmą primenančią istoriją šypsodamasis portalui Žmonės.lt pasakojo M.Gaižauskas.

Tačiau vestuvių Miglė ir Marius iškart planuoti neskubėjo – norėjo dar pasimėgauti sužadėtinių statusu. Tam M.Gaižauskas turi svarų paaiškinimą.

„Esu matęs draugų pavyzdžių, kai viską padaro per vienerius metus – pasiperša, apsiveda, pasistato namą, susilaukia vaiko, pasiima paskolą. Ir tas santykis sudega.

O mes apšnekėjome, kad norime to draugavimo periodo, tada sužadėtuvių periodo, o tuomet jau vestuvių periodo – kad nesudegintume to santykio. Tai pasipiršau prieš pusantrų metų, pralaukėme vieną vasarą, ir tada po truputį pradėjome organizuoti šventę“, – teigė žinomas šokėjas.

Tačiau susituokti porai buvo svarbu: „Mums atrodo, kad santykiai turi turėti augimą – buvo draugystės, sužadėtuvių periodai, o dabar jau norėjome būti vyru ir žmona. Man atrodo, kad jeigu tu tik draugauji, tai dreifuoji ir nesupranti, kur link tai juda.“

Vestuvės-gamtos šventė

M.Dudavičiūtė ir M.Gaižauskas meilę vienas kitam prisiekė liepos 5 dieną. Lemtingąjį „taip“ mylimieji ištarė Vilniaus Šv.Jonų bažnyčioje.

„Mūsų planas pradžioje išvis buvo be bažnyčios, bet paskui pamanėme, kad ji labai papuošia visą šventę, įprasmina santykius, nes tu jauti svorį, pareigą, kad pasižadėjai jau prieš visus. O Šv.Jonų bažnyčią pasirinkome, nes visas tas kiemelis, didybė mus užbūrė“, – portalui Žmonės.lt teigė Marius ir atskleidė, kad jo žmona tapusi Miglė pasirinko Gaižauskės pavardę.

Sesė Saulė nuotr./Marius Gaižauskas ir Miglė Dudavičiūtė
Sesė Saulė nuotr./Marius Gaižauskas ir Miglė Dudavičiūtė

Artėjant vestuvių dienai, poros paprastai išgyvena nemenką jaudulį. Pastarasis neaplenkė ir Miglės su Mariumi, tačiau pašnekovas šyptelėjo, kad jam jaudulį pavyko suvaldyti kiek geriau nei mylimajai.

„Jaudinausi naktį prieš, o iš ryto jau kažkaip nesijaudinau labai smarkiai. Kai jau atėjau į bažnyčią, pajaučiau tokį svorį ant pečių, kad jau viskas, Mariukai, baigėsi tavo katino dienos – jau esi atsakingas ne tik už save. Tačiau tikrai ramia širdimi sakiau „taip“, nes visiškai esu dėl to tikras.

O Miglė labai jautė jaudulį – net matėsi, kaip suknelė virpėjo“, – nusijuokė M.Gaižauskas.

Prisiminęs suknelę, Marius šyptelėjo ir pažėrė komplimentų žmonai: „Buvo labai graži. Gražiausia nuotaka, kokią esu matęs.“ Suknelę Miglei siuvo prekės ženklo „multi.“ dizainerė Saulė Budaitė-Petrašiūnienė.

Tuo metu vestuvinius žiedus jaunavedžiai pasirinko nestandartinius. Tokiu būdu norėjo pabrėžti ir savo savitumą.

„Mūsų žiedai – iš aukso ir tokie grublėto rašto. Stengėmės juos daryti ne tradicinius, o tokius, kokie atitiktų mus, nes mes matome save visokius – ir kampuotus, ir apvalius, ir iškilusius. Tai ir pasirinkome tokius „Mellow Jewellery“ žiedus“, – paaiškino M.Gaižauskas.

Į savo šventę Miglė ir Marius pakvietė maždaug 40 žmonių – artimiausius giminaičius ir draugus. O netradiciniai buvo ne tik žiedai, bet ir pačios vestuvės.

„Viskas buvo taip natūraliai, tikra, paprasta. Po ceremonijos Šv.Jonų bažnyčioje nuėjome į kiemelį, valandėlę pabuvome, pabendravome su svečiais. Tada svečiai išvažiavo į šventės vietą, mes su Migle vykome pasifotografuoti, o vėliau mus šventėje visi pasitiko su dainomis“, – prisiminė portalo Žmonės.lt kalbintas šokėjas.

Po oficialios dalies linksmybės vyko gamtos apsuptyje – netoli Dubingių esančioje vietoje „Pomiškis“, o prie nuostabios puošybos prisidėjo „Decoflux“ komanda.

Sesė Saulė nuotr./Mariaus Gaižausko ir Miglės Dudavičiūtės vestuvės „Pomiškyje“
Sesė Saulė nuotr./Mariaus Gaižausko ir Miglės Dudavičiūtės vestuvės „Pomiškyje“

„Buvo tokia gamtos šventė. Labai patiko tiek man, tiek Miglei, tiek visiems žmonėms. Žinote, vestuvės dažnai įpareigoja, turi sėdėti pasitempęs, ypač, jei pasirenki sukaustančią erdvę. O šiuo atveju, kai šventė vyko gamtoje, paskui pamatėme, kad jau ir svečiai buvo be batų... Na ir mes esame gamtos žmonės. Kaip svečiai sakė – jūs nebandėte daryti kažko, kas yra tradicijos, įprasta. Tad kadangi viskas buvo taip paprastai, natūraliai, tai ir išėjo išskirtinės vestuvės“, – įvykusia švente pasidžiaugė M.Gaižauskas.

Po vestuvių – turininga kelionė

Vestuves atšokę Miglė ir Marius jau gyvena medaus mėnesio laukimu. Jį suplanavę liepos viduryje – vyks į Graikiją.

„Bandysime aplankyti kuo daugiau salių. Mūsų kelionė truks apie 12 dienų, ten keliausime po Santoriną ir visas aplinkines salas“, – portalui Žmonės.lt atskleidė M.Gaižauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką