Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Susižadėjo grupės „8 Kambarys“ narys Karolis Talutis ir Kristina Jure

Džiugi žinia – susižadėjo grupės „8 Kambarys“ narys Karolis Talutis ir jo mylimoji atlikėja Kristina Jure. Pora skaičiuoja jau ne vienerius metus kartu.
Karolis Talutis ir Kristina Jure
Karolis Talutis ir Kristina Jure / Asmeninio archyvo ir Teodoro Biliūno nuotr.

Šia žinia Karolio Talučio mylimoji Kristina Jure pasidalijo socialiniuose tinkluose. Šalia nuotraukos ji parašė šmaikščius žodžius.

„Jau maniau niekada neateis ši diena“, – rašė neseniai susižadėjusi Kristina.

Po nuotrauka pasipylė nuoširdūs sveikinimai. Laimės linkėjo ir dainininkai Vaidas Baumila, Eglė Jurgaitytė bei daugelis kitų.

Naujienų portalui 15min K.Talutis-Talaz sakė, niekada neturėjęs konkretaus plano, kaip prašys mylimosios rankos – tiesiog jautė, kad turi kliautis intuicija.

„Pasirinkau vietą netoli namų – Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje. Ta vieta mums yra ypatinga, nes joje mėgstame vaikščioti ir net po daugelio kartų nenustoja stebinti savo grožiu.

Su draugais suplanavome dieną be telefonų, paskyrėme ją pasigrožėti gamta ir pamedituoti. Ir po meditacijos, švaria galva ir aiškiomis mintimis, pakviečiau Kristiną truputi pasivaikščioti kartu. Nusivedžiau ją prie skardžio ir pasakiau, kad man kaip niekada aišku, kad ji yra mano žmogus ir kad noriu toliau keliauti per gyvenimą kartu“, – 15min pasakojo K.Talutis.

Kaip anksčiau pasakojo Kristina, juos su Karoliu suvedė muzika – jie susipažino koncertuodami. Tada ji džiaugėsi, kad širdies draugas palaikė jos dalyvavimą „X Faktoriuje“ ir skatino judėti pirmyn.

„Nors abu sukamės toje pačioje srityje, tarp mūsų nėra konkurencijos. Aš labai džiaugiuosi, kad jam sekasi karjera. Karolis man padeda ruoštis pasirodymams, pataria, ką galėčiau dar geriau padaryti. Mūsų panašus muzikinis skonis, todėl galime vienas kitam išsakyti naudingų komentarų“, – prieš kurį laiką pasakojo Kristina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius