15min be reklamos
2022 10 09, 17:11

Susižadėjo „KK2“ vedėja Justė Žičkutė ir Tomas Lukošaitis: „Visiškai praradau žadą“

Laidos „KK2“ vedėja Justė Žičkutė spalio 9-ąją prisimins ilgai – saulėtą rudens popietę Palangoje mylimasis Tomas Lukošaitis paprašė jos rankos.
Justė Žičkutė ir Tomas Lukošaitis
Justė Žičkutė ir Tomas Lukošaitis / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Džiugia žinia apie sužadėtuves Justė Žičkutė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Nei per anksti, nei per vėlai. Pačiu tinkamiausiu laiku ištariau labiausiai jaudinantį TAIP mūsų su Tomu meilei, draugystei, bendrai gyvenimo kelionei.

O viskas buvo taip. Atvykom į rudenišką ir ištuštėjusią Palangą. Pirmas dalykas, ką nusprendėm padaryti – pasivaikščioti ir aplankyti mūsų suoliuką, stovintį kopose, nuo kurių atsiveria Baltijos jūros panorama.

Sėdim, džiaugiamės akimirka. Ir visai nejučia, žvelgiant vienas kitam į akis, Tomas tvirtai ištaria – labai Tave myliu. Tuomet klusteli – ar tekėsi už manęs, ar būsi mano žmona?

Visiškai praradau žadą! Negalėjau patikėti, kad tai vyksta iš tikrųjų. Žinojau, kad šis momentas – tik laiko klausimas, gyvenau atsipalaidavusi ir susikoncentravusi į mus, o ne statusą. Bet kai tai įvyko, išmušė visus saugiklius. Meilės šokas – ne kitaip.

Nuo pirmos akimirkos, kai sutikau Tomą, šis žmogus man švietė tarsi kita spalva. Buvo ypatingas. Sutikti jį buvo gyvenimo dovana, o mylėti ir būti mylimai – absoliuti laimė, dovanojanti pilnatvę.

Spalvingo mums gyvenimo skrydžio! “, – džiaugsmu tryško Justė.

Nei per anksti, nei per vėlai. Pačiu tinkamiausiu laiku ištariau labiausiai jaudinantį TAIP mūsų su Tomas meilei,...

Posted by Justė Žičkutė on 2022 m. spalio 9 d., sekmadienis

Apie savo ir Tomo santykius J.Žičkutė pasakojo žurnalui „Ji“. Priminus jai prieš kelerius metus išsakytą mintį, kad norėtų sukurti šeimą, laidų vedėja atsakė to teirautis reikėtų ne jos.

„Manau, vyro prerogatyva pasipiršti. Mudu su Tomu matau kaip šeimą. Apie tai mes kalbamės. Tačiau už jo sprendimus negaliu atsakyti. Dažnai girdžiu moteris sakant, kad pateikė ultimatumą, iki kada draugas turi pasipiršti...

Man atrodo, kad tai turi įvykti dviejų žmonių laisva valia. Be abejo, jei mylimas žmogus delsia, gal verta imtis veiksmų, tačiau suprantu, kad vyrams kurti šeimą, įsipareigoti yra didelė atsakomybė. Nenoriu skubinti įvykių“, – sakė Justė.

Justė Žičkutė su širdies draugu Tomu/ Asmeninio albumo nuotr. /
Justė Žičkutė su širdies draugu Tomu/ Asmeninio albumo nuotr. /

Mergina pasakojo, kad kuriant santykius su antrąja puse, jai svarbu saviraiška, laisvė, pasitikėjimas.

„Šiokiadieniais vienas kito nevaržome, o savaitgaliai priklauso tik mums, stengiamės atsigriebti ir kokybiškai praleisti laiką kartu“, – sakė Justė.

Ji pridūrė, kad laisvė jai labai svarbi, tad net tapusi mama nenorėtų gyventi tik dėl vaikų.

„Jie užauga, išeina iš tavo gyvenimo, o tu lieki. Pirmiausia reikia investuoti į santykius su savimi, paskui – su antrąja puse ir galiausiai į santykius su vaikais. Manau, būčiau liberali mama, tačiau Tomas patraukia per dantį, kad nepavyks. Sako, esu pernelyg rūpestinga. Laikas parodys“, – svarstė ji.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką