Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 02, 11:41

Suvalgęs lašišos kepsnį Ugnius Kiguolis kalorijas degino moterų grupinėje treniruotėje

Pramogų pasaulyje žinomas kaunietis verslininkas Ugnius Kiguolis prisipažįsta dažnai spėjantis pavalgyti vos vieną kartą per dieną ir nevengiantis piktnaudžiauti greitu maistu pakelės degalinėse. Dėl perkrautos dienotvarkės U.Kiguoliui niekaip nepavyksta atsikratyti šios silpnybės.
Ugnius Kiguolis treniruotėje
Ugnius Kiguolis treniruotėje / TV3 nuotr.
Temos: 2 TV3 Ugnius Kiguolis

Padėti Ugniui suskubo nauja TV3 televizijos laida „Mitybos balansas“. Jos vedėja Vlada Musvydaitė sako, kad Ugnius – tipinis lietuvis vyras, negalintis atsilaikyti greitojo maisto pagundoms. Verslininkas vadovauja modelių agentūrai, todėl gerai išmano sveikos mitybos principus ir netgi dalina patarimus gražuolėms, kaip išlaikyti puikias kūno formas, ką valgyti ir kaip sportuoti. Vis dėlto pačiam laikytis šių sveikos gyvensenos principų neužtenka valios.

„Kiekvienoje laidoje „Mitybos balansas“ vis kitus žinomus žmones pakviesiu į restoraną prie pietų stalo. Žiūrovams bus tikrai įdomu matyti, kokius valgius jie išsirenka, o dar linksmiau pasidarys, kai juos suvalgę įžymybės iš manęs išgirs, kiek kalorijų ką tik suvartojo ir kaip teks jas visas sudeginti“, – pasakoja Vl.Musvydaitė.

Ši žinia gerokai nustebino ir U.Kiguolį. Pirmosios laidos svečiui teko rinktis iš keturių sporto šakų. Jis už suvalgytą lašišos kepsnį beveik valandą „atgailavo“ prakaituodamas moterų grupinėje treniruotėje pilvo ir nugaros raumenims stiprinti. 

„Į kažkokią moterišką treniruotę aš čia pakliuvau. Tokių pratimų niekada gyvenime nesu daręs, – sakė juokdamasis U.Kiguolis. – Tai buvo geras spyris į užpakalį, privertęs susimąstyti. Su sportu mėginu susidraugauti jau ketverius metus, bet dabar teks tikrai susiimti ir pradėti gyventi sveikiau.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Ugnius Kiguolis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Ugnius Kiguolis

Maža to, „Mitybos balansas“ U.Kiguolį „pastatė ant kojų“ tikrąja šių žodžių prasme – verslininkas toliau eikvojo kalorijas drauge su sūnumi čiuoždamas snieglente. Žiemiškomis pramogomis susižavėjęs vyras nutarė patobulinti įgūdžius ir sudeginti dar daugiau kalorijų: po savaitės su laidos kūrybine grupe pirmąkart vyks slidinėti į kalnus Austrijoje.

Sveikiau gyventi mokosi ir pati laidos vedėja. Jau po pirmojo filmavimo Vl.Musvydaitė liovėsi savo mėgstamą „latte“ kavą gardinti dviem šaukšteliais cukraus.

Daugiau patarimų apie sveiką ir aktyvią gyvenseną TV3 televizijos žiūrovams ji pateiks kiekvieną šeštadienio rytą 10 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką