15min be reklamos
2022 11 30, 13:40

Šventinis įkurtuvių vakaras Kaune: atvyko I.Budrienė, Giulija ir būrys garsenybių

Kaune vykęs šventinis vakaras priviliojo visą būrį garsių svečių. Atvykę žinomi žmonės papasakojo, kaip kuria namų jaukumą. Saulius Skambinas su mylimąja Živile Barzdaityte tvirtino, kad jų aplinka – minimalistinė, tačiau joje subtilių akcentų netrūksta.
Šventinio vakaro Kaune svečiai
Šventinio vakaro Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.

S.Skambinas kartu su mylimąja Živile Barzdaityte ir dukrele Mila apsilankė naujo interjero salono Kaune „Home Vibes“ atidaryme.

„Namuose praleidžiame labai daug laiko. Jų centre – net kelios, skirtinguose aukštuose esančios didelės sofos, ant kurių įsitaisome visi kartu ir žiūrime filmus. Tai ir dar žvakės, pagalvėlės, vazos, šeimos nuotraukos, kuo dažnai pasirūpina moterys, yra namų jaukumas“, – sakė šokių treneris Saulius Skambinas.

Živilė pridūrė namų neįsivaizduojanti be gėlių ir juose gyvenančių žmonių fotografijų. Dabar pora kaip tik planuoja miegamojo remontą, po kurio jo vieną iš sienų ketina papuošti paveikslu.

Erlendo Bartulio nuotr./Šventinio vakaro Kaune svečiai
Erlendo Bartulio nuotr./Šventinio vakaro Kaune svečiai

Meniškų detalių nestinga ir muzikinio televizijos projekto finalininkės, dainininkės bei muzikos mokytojos Lijanos Stakauskaitės namuose. Jai namų jaukumas asocijuojasi su žvakėmis, skirtingu erdvių apšvietimu, meno kūriniais.

Apie panašius dalykus, o ypač galimybę kurti atmosferą šviesos pagalba, kalbėjo ir Europos bei Lietuvos bušido ir šidokan karatė čempionas, kovos menų treneris Jordanas Poškaitis.

„Žvakės, stalo žaidimai ir kai yra visi kartu, niekur neskubėdami“, – apie tai, kas jam yra mieli namai, kalbėjo pašnekovas.

Dizaineriui Kęstučiui Lekeckui gerai jaustis padeda taip suplanuotos erdvės, kad būtų aišku, kurios iš jų yra skirtos poilsiui, o kurios – laikui leisti aktyviai.

„Kurti atmosferą padeda reguliuojamas apšvietimas. Tai labai svarbu. Man patinka ir minimalizmas, daiktai, turintys meninę vertę, muzika“, – sako kūrėjas.

Šventinio vakaro Kaune svečiai
Šventinio vakaro Kaune svečiai
Šventinio vakaro Kaune svečiai
Šventinio vakaro Kaune svečiai

Vertina kokybę ir prisiminimus

„Namų jaukumas man labai svarbus. O kuriamas jis savo rankomis ir idėjomis. Tiesiog savo buvimu, – sako dainininkė Viktorija Mauručaitė, – Kaip tik šiuo metu įsikūrinėjame namus. Labai svajoju ir stengiamės, kad jie taptų šilti bei jaukūs. Apgalvojama kiekviena detalė, kad būtų patogu, funkcionalu ir, žinoma, miela. Naudosime šviesius tonus. Šviesa man labai aktuali. Atmosferą kursime neužkraudami namų nereikalingais ir nekokybiškais daiktais. Stengsimės, kad jie atspindėtų mus ir mūsų gyvenimą. Na, ir žinoma, akcentams naudosime žvakes, vazas, paveikslus bei kitokius asmeninius, širdžiai mielus interjero dalykus“.

Šventinio vakaro Kaune svečiai
Šventinio vakaro Kaune svečiai

Jai, kaip ir kitiems atidarymo vakaro svečiams, paliko įspūdį naujojo interjero salono tikslas neapsiriboti vienu stiliumi ar kryptimi bei suteikti galimybę kiekvienam atrasti kažką ypatingo sau.

„Mėgstu smulkmenas, kurios man primena svarbius įvykius, žmones, keliones. Namai turi turėti savo kvapą“, – sako dainininkė Giulija.

Erlendo Bartulio nuotr./Šventinio vakaro Kaune svečiai
Erlendo Bartulio nuotr./Šventinio vakaro Kaune svečiai

Tam pritaria ir „Home Vibes“ įkūrėjai Jurgita Bružienė bei Robertas Taparauskas, todėl vienu iš atidarymo staigmenų tapo interaktyvus nuostabų aromatą skleidžiančių gintaro kubelių pristatymas.

Su įkurtuvėmis „Home Vibes“ interjero salono puoselėtojus sveikino bei charizmatiškos, profesionalios operos dainininkės, muzikinio televizijos projekto „Žvaigždžių duetai“ nugalėtojos Agnės Buškevičiūtės-Tumalavičienės atliekamomis dainomis mėgavosi ir žinomi žmonės – legendiniai šokių treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, Kauno ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius, verslininkė Eglė Mikailienė, vestuvių planuotoja Inga Budrienė, operos solistė Monika Falcon, atlikėjai Giulija, Mindaugas Mickevičius-Mino, Sandra Žutautienė ir Viktoras Vaikšnoras, grupės „16 Hz“ nariai, reperis Renatas Lore, plaukų koloristė Inga Bagdonaitė, Karolis Murauskas, Vytenis Partikas su žmona, nuomonės formuotoja Justina, dizaineriai Tadas Kuzminskas ir Diana Želvienė, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, iliuzionistas Modestas Petrikas, verslo konsultantai Andrius ir Gintarė Armaliai, kvepalų žinovė Viktorija Gaidytė, tapytoja Gintė Ramutytė bei kiti.

Fotogalerija:

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką