Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Tatuiruočių meistras Remigijus Čižauskas: kaina siekia tūkstančius eurų, eilėje tenka laukti ir metus

Airijos lietuvis Remigijus Čižauskas – vienas profesionaliausių, brangiausių ir labiausiai vertinamų tatuiruočių meistrų pasaulyje. Laida „Emigrantai“ pasakoja, kad sporto ir pramogų pasaulio garsenybės pas jį, dar kitaip žinomą kaip „Remis Tattoo“, skrenda iš tolimiausių kampelių. Patekti pas Remigijų galima užsirašius prieš pusę metų, o kartais ir visus metus.
Remigijus Čižauskas
Remigijus Čižauskas / Stop kadras

Tiesa, tai, kad jis lietuvis, žino ne visi. Jau vienuolika metų jis gyvena ir dirba Airijos sostinėje Dubline, tad daug kam atrodo, kad talentingas menininkas yra airis. Bet jeigu apie tai pasisuka kalba – Remigijus taip manančius pataiso ir būtinai papasakoja, kas toji Lietuva, kokia ji graži ir ypatinga.

Tatuiruočių meistras su žmona Inga, kuri dirba finansų eksperte, gyvena ištaigingame name Dublino pakraštyje. Čižauskų namas stovi kalno papėdėje, nuo kurios atsiveria įspūdingas vaizdas. Kieme įrengti teniso kortai, krepšinio aikštelė. O aplink gyvena patys turtingiausi Dublino verslininkai. Gyvenimas be rūpesčių – tai, ką Remigijus su žmona turi dabar – jų sunkaus ir kruopštaus darbo rezultatas. Juk tada, kai prieš daugiau nei dešimt metų išvyko iš Lietuvos, ši pora neturėjo nieko, tik svajonę gerai gyventi.

„Mes emigravome ne dėl pinigų, o todėl, kad norėjome pamatyti daugiau pasaulio, pasiimti visas jo siūlomas galimybes”, – LRT laidoje „Emigrantai“ sako Remigijaus žmona Inga.

Stop kadras/Remigijus Čižauskas
Stop kadras/Remigijus Čižauskas

Toji svajonė atrodė tolima ir sunkiai pasiekiama, bet jie vienas kitam pažadėjo, kad kasdien stengsis bent po truputį prie viso šito priartėti.

Stop kadras/Remigijus Čižauskas
Stop kadras/Remigijus Čižauskas

„Žmogus privalo turėti ambicijų ir svajonių – kitaip nieko nebus“, – sako Remigijus prisimindamas savo paties istoriją ir aiškina, kad kiekvienas iš mūsų savęs turi paklausti, kokio gyvenimo norime, ar mums užtenka to, ką turime, ar reikia daugiau? Kai turėsite atsakymus į šiuos klausimus – bus aišku, ką toliau reikia daryti.

Remigijaus honorarai už vieną darbą jau seniai siekia tūkstančius eurų. Jokios įkainių lentelės jis neturi, sako, tai būtų nesąmonė. Nes kiekvienas darbas unikalus ir jo kaina gali labai skirtis nuo ankstesnių.

Piešdamas ant žmogaus kūno šis menininkas niekada nesikartoja, visi jo piešiniai unikalūs. Dar vienas Remigijaus išskirtinumas yra tai, kad jis nebesiima mažų darbų, dažniausiai tai būna tatuiruotės per ranką – vadinamos rankovėmis, arba visą nugarą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius