Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Teisme – krepšininko Vilmanto Dilio ir buvusios „Kitokių“ atlikėjos Guostės skyrybų byla

Vos dvejus metus santuokoje pagyvenę krepšininkas Vilmantas Dilys (26) ir buvusi grupės „Kitokios“ narė Guostė Dilienė (26) siekia oficialių skyrybų. Prašymas anuliuoti santuoką teismą pasiekė dar balandžio mėnesį. Pasiruošimas bylos nagrinėjimui truko keletą mėnesių, o šį antradienį teisme buvo numatytas parengiamasis posėdis, praneša Žmonės.lt.
Vilmantas Dilys ir Guostė Dilienė
Vilmantas Dilys ir Guostė Dilienė / A.Pliadžio ir asmeninio albumo nuotr.

Į teismą šįryt atvyko tik Vilmanto Dilio advokatė. Guostės Dilienės interesų gynėja dėl užimtumo negalėjo dalyvauti, tad posėdis buvo atidėtas iki rudens.

Teismas, išnagrinėjęs šią bylą, turės priimti sprendimą dėl Dilių santuokos nutraukimo, turto padalijimo, vaiko gyvenamosios vietos nustatymo ir jo išlaikymo priteisimo.

Santuokoje gyveno vos dvejus metus

Diliai susituokė 2012 metų sausį. Po pusantrų metų – 2013 metų rudenį – pasklidus žiniai, kad griūva Dilių santuoka, Guostė tąsyk paneigė tokias kalbas. Tačiau Diliams šeimos išgelbėti nepavyko. 2 metų sūnų auginanti pora nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Šių metų balandį G.Dilienė portalui Žmonės.lt atvirai prakalbo apie jos šeimą ištikusią krizę: „Mūsų šeimą kaip traktorius galutinai pervažiavo viena pramogų pasaulio persona.“

Nors Guostė neįvardijo, kas ta „persona“, netruko paaiškėti, kad V.Dilys romantiškus jausmus puoselėja penkeriais metais vyresnei dainininkei Natalijai Bunkei (31).

Natalija iš pradžių artimą draugystę su Vilmantu neigė, vėliau pora vis dažniau kartu ėmė rodytis viešumoje. Jiedu kartu dalyvavo ir Jono Valančiūno vestuvėse.

Asmeninio albumo nuotr./Guostė Dilienė
Asmeninio albumo nuotr./Guostė Dilienė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius