Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 05, 12:06

Telefonų sukčiai bandė apgauti ir Rolando Boravskio tėvus

Ketvirtadienį, sausio 6 dieną, 20.30 val. TV3 eteryje startuos savaitinė atkuriamosios dokumentikos laida „Skubi pagalba 112“, pagrįsta realiais įvykiais. Pirmoje laidoje, iškart po švenčių, bus papasakota istorija, itin aktuali nuotykių ištroškusioms nepilnametėms ir jų tėvams. Iš pirmo žvilgsnio nekaltas vakarėlis naktiniame klube trims sostinės moksleivėms vos nesibaigė tragiškai.
Rolandas Boravskis
Rolandas Boravskis / TV3 nuotr.

Antrojoje „Skubi pagalba 112“ laidoje, kurią TV3 rodys sausio 13-ąją, TV žiūrovai sužinos, kaip nepakliūti ant telefoninių nusikaltėlių kabliuko.

Pastaraisiais metais ne vienas esame sulaukę skambučio ar žinutės: „Labas, mama, patekau į avariją“. Ir vargu ar rasime žmogų, negirdėjusį istorijų, kaip tokiems telefoniniams sukčiams senutės atiduoda paskutines savo santaupas. Sausio 13-ąją naujoje TV3 laidoje „Skubi pagalba 112“ – būtent tokia istorija. Tik šį kartą artimųjų jausmais žongliruojantys nusikaltėliai pataikys paskambinti daug visko gyvenime mačiusiam vilniečiui ponui Ježiu.

„Prisipažinsiu, iš pradžių net pats patikėjau, kad sūnui atsitiko nelaimė, kad jis padarė žiaurią avariją“, - teigia laidos herojus Ježis. Vyras neabejoja, kad jei telefonu būtų atsiliepusi jo mama, pas kurią tą dieną viešėjo, greičiausiai būtų apgauta, kaip ne vienas vyresnio amžiaus žmogus. „Juk net aš patikėjau! Jie man leido trumpai pakalbėti su sūnum. Balsas buvo jo, tik lyg iš po žemių“, – prisimena Ježis.

Laidos „Skubi pagalba 112“ vedėjas Rolandas Boravskis gerai supranta pašnekovo jausmus, – paties tėvai buvo sulaukę panašaus skambučio, jam besifilmuojant Lenkijoje. Negalėdami susisiekti su Rolandu, Boravskiai nuoširdžiai sunerimo, net kilo minčių paskambinti sukčių nurodytu numeriu. Laimei, galop jiems vis dėlto pavyko užmegzti ryšį su sūnumi, tad nusikaltėlių pinklių buvo išvengta.

„Skubi pagalba 112“ herojus – dvidešimt metų taksistu ir vairuotoju dirbęs, šilto ir šalto matęs ponas Ježij – atsitokėjo šiek tiek greičiau. Vyras sumojo kreiptis į Bendrąjį pagalbos centrą ir, padedamas policininkų, pergudravo nusikaltėlius.

Kaip nepakliūti ant telefoninių nusikaltėlių kabliuko laidoje „Skubi pagalba 112“ pasakos patyrę policijos pareigūnai ir psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis. Be to, apie egzistuojantį sukčių tinklą atvirai prabils dvidešimt metų už grotų praleidęs žmogus, gerai pažįstantis sistemą „iš vidaus“.

Intriguojančios, šokiruojančios ir pamokančios istorijos – naujoje laidoje „Skubi pagalba 112“ nuo sausio 6 dienos, ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką