15min be reklamos
2022 10 30, 19:08

Teniso turnyre išpildyta onkologine liga sergančio Lauryno svajonė

Rimanto Kaukėno paramos fondas, besirūpinantis onkologinėmis ir kitomis kritinėmis ligomis sergančiais vaikais, pirmą kartą surengė teniso turnyrą „Už pergalę gyventi“. Labdaringas sporto renginys, organizuotas kartu su partneriais, subūrė daug šios sporto šakos entuziastų vienam bendram tikslui – padėti mažiesiems pacientams ir atkreipti visuomenės dėmesį į dalijimosi ir pagalbos kitiems svarbą.
Teniso turnyras „Už pergalę gyventi“
Teniso turnyras „Už pergalę gyventi“ / Mariaus Vanago nuotr.

Teniso turnyre dalyvavo treneris Simas Kučas, poroje drauge žaidęs su krepšinio treneriu Dariumi Maskoliūnu. Fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas atidarė turnyrą, tardamas padėkos žodį visiems susirinkusiems bei dalyvaujantiems teniso turnyre. R.Kaukėnas šiltai dėkojo visiems, prisidėjusiems prie labdaringo renginio ir pagalbos sunkiai sergantiems vaikams kovoje už pergalę gyventi.

Mariaus Vanago nuotr./Teniso turnyras „Už pergalę gyventi“
Mariaus Vanago nuotr./Teniso turnyras „Už pergalę gyventi“

Visos turnyro dalyvių pergalės simboliškai buvo skiriamos fondo herojams. Pačiame turnyro viduryje buvo sustabdyti visi teniso mačai, o į kortus pakviestas herojus Laurynas.

Berniukui vos du su puse metukų, tačiau stiprybės iš jo galėtume pasisemti kiekvienas. Mažasis pacientas dar kaunasi su onkologine liga – limfoblastine leukemija, tačiau džiugu, kad nenustoja svajoti! Mažylio svajonė buvo susitikti su mylimiausiu personažu – Kake Make, bei apsilankyti vaikiškame spektaklyje – „Kakė Makė ir atversta knyga“.

Mariaus Vanago nuotr./Teniso turnyras „Už pergalę gyventi“
Mariaus Vanago nuotr./Teniso turnyras „Už pergalę gyventi“

„Tikime, kad geros emocijos padeda ne tik pasijusti geriau, bet ir suteikia daugiau jėgų kovoje už pergalę gyventi. Džiugu, kad apsupti didžiulės fondo bendruomenės bei partnerių galėjome prisidėti prie herojaus svajonės išpildymo.

Esame dėkingi, kad galime užsiimti labdaringa veikla ir padėti sunkiai sergantiems vaikams, kuriems itin trūksta vaikystės džiugesio pripildytų akimirkų“, – dėkojo R.Kaukėnas.

Fotogalerija:

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką