15min be reklamos
Publikuota 2011 11 08, 14:06

Trečiajame „Chorų karų“ sezone – ir Šiaulių choras

Galingasis milžiniško populiarumo sulaukęs projektas „Chorų karai“ TV3 eterį trečiąkart sudrebins po Naujųjų, teigiama televizijos išplatintame pranešime spaudai.
„Chorų karų“ finalo akimirka
„Chorų karų“ finalo akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Evelina Anusauskaitė su Sasha Song, Raigardas Tautkus, Irena Starošaitė, Edmundas Seilius, Vilija Pilibaitytė-Mia, Eglė Jurgaitytė, Deividas Norvilas-Deivis, Liudas Mikalauskas, Neringa Čereškevičienė, Danguolė Beinarytė, Justas Lapatinskas, Stanislovas Stavickis-Stano, Augustė Vedrickaitė ir Deivydas Zvonkus – šie „Chorų karų“ generolai per du projekto sezonus subūrė ir išaugino tokius puikius kolektyvus kaip: „Šampaninis Kauno choras“, „Telšių Smaragdinis choras“, „Alytaus Oranžinis choras“, „Tarptautinis Sidabrinis choras“, „Kauno Burgundiškasis choras“ ir kiti. Šie kolektyvai sulaukė Lietuvos pripažinimo.

Jau lapkričio 14 dieną Klaipėdoje vyks pirmoji projekto atranka. Klaipėdos generolu šiemet tampa dainininkas ir laidų vedėjas Edmundas Kučinskas. Atranka vyks nuo 18.00 val. Klaipėdos džiazo klube „Kurpiai“, Kurpių g. 1.

O lapkričio 17 dieną, ketvirtadienį, į atranką bursis šiauliečiai – antrąkart projekte dalyvaus ir šio miesto choras. Pirmajame „Chorų karų“ sezone šiauliečiams vadovavo net du generolai − Evelina Anusauskaitė su Sasha Song. Šiemet į dainų mūšį Saulės miesto choristus ves šiuolaikinio folkloro grupė „Kitava“.

„Į „Chorų karus“ ateiname tam, kad įrodytume, jog Šiauliai yra gyvas ir dainingas miestas! – vienbalsiai trimituoja grupės „Kitava” šešetas ir kviečia į choro atranką lapkričio 17 dieną 18.00 val. „Havanos” klube, Rudės g. 17. – Prisijunk prie mūsų ir drauge įrodysime, kad Šiauliai – pats studentiškiausias ir tautiškiausias miestas!”

Vienas pagrindinių „Chorų karų“ projekto tikslų – akcentuoti lietuvybę, skatinti patriotinius jausmus − išlieka ir trečiajame sezone. Eteryje skambės gražiausios lietuviškos dainos, chorai kovos ne tik dėl žiūrovų simpatijų, o ir dėl piniginio prizo, kuris bus skirtas nugalėtojų miestui, apskričiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką