15min be reklamos
2022 12 05, 16:01

Trijų vaikų mama Londone uždirba įspūdingas sumas: išbandė net 12 skirtingų verslų

„Nenorėčiau nueiti iki grabo lentos, ir paskui sakyti: ooo, praleidau tokį šansą... Jeigu reikės, dar dešimt veiklų bandysiu, bet žinau, kad galų gale savo anūkams galėsiu sakyti: „ateik pas mane patarimo, aš tai jau bandžiau...“, – pasakojo Londone gyvenanti gargždiškė Giedrė Dromantaitė.
Giedrė Dromantaitė
Giedrė Dromantaitė / LNK nuotr.

40-metės lietuvės, Londone gyvenančios trijų vaikų mamos Giedrės interviu gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ turėtų paklausyti visi sėdintys ant patogių sofučių ir besiskundžiantys nemylimu darbu. Per pastaruosius trylika gyvenimo metų ji ėmėsi net dvylikos skirtingų verslų, mokslams išleido kelias dešimtis tūkstančių eurų ir sako, kad ieškos savo pašaukimo tol, kol jį suras, sulauks sėkmės bei pripažinimo.

Pusiau juokais, pusiau rimtai Giedrė prisistato kaip visų galų meistrė ir netrukus tuo tik įsitikinsite. Ji ir pati sunkiai suskaičiuoja, kiek darbų per gyvenimą pakeitė, ir kiek skirtingų verslų bandė kurti.

LNK nuotr./Giedrė Dromantaitė
LNK nuotr./Giedrė Dromantaitė

Pirmą kartą Lietuvą Giedrė paliko būdama vos 19-os. Klaipėdos specialiųjų studijų kolegijoje tuomet ji studijavo verslo vadybą ir administravimą, tačiau jauną patrauklią šviesiaplaukę traukė nuotykiai, norėjosi pažinti pasaulį ir užsidirbti, tad su šokėjų trupe išvyko į Italiją uždarbiauti restoranuose, vėliau šešeriems metams apsistojo Neapolyje, kuriame sutiko savo meilę ir susilaukė sūnaus.

Pirmasis Giedrės darbas buvo vienoje miesto kepyklų, vėliau ji dirbo drabužių parduotuvėje, prekiavo namų interjero ir apyvokos daiktais. Tačiau nesusiklosčius santykiams su mylimuoju su vos kelių mėnesių sūnumi grįžo į Lietuvą. Į Londoną moteris išvyko dar kartą įsimylėjusi.

Priešingai nei Italijoje, Neapolyje, Giedrę Londone sužavėjo tvarka, miesto dydis ir galimybės.

„Labai greitai supratau, kad tai šalis, kurioje galėsiu atsiskleisti, čia atsiveria tokios galimybės kokių nė su žiburiu nerasi nei Lietuvoje, nei Italijoje“, – pasakojo Giedrė.

Padirbėjusi hospise lietuvė nusprendė gražinti tautiečių ar bričių nagučius, vėliau ėmėsi kepinių verslo, gamino kosmetiką, kūrė puokštes, organizavo lietuviškas muges, dekoravo šventes, prekiavo batais, prieskoniais ir bižuterija. Šiandien moteris užsidirba ne tik iš ekologiškos kosmetikos kūrimo, tačiau ir profesionalaus veido masažo, padedančio atjaunėti. Negana to, ji sudalyvavo nacionaliniame Anglijos masažo specialistų čempionate ir laisvo stiliaus bei giluminio masažo kategorijoje tapo viena iš keturių geriausių. Dabar per mėnesį iš šios veiklos Giedrė uždirba įspūdingas sumas.

Trijų vaikų mamos Giedrės pašaukimo paieškos ir patarimai, kaip pradėti verslą Anglijoje – jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val., tik per LNK.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką