Žinoma atlikėja ne tik aplankė šalį, bet ir stebėjo pasaulinio garso dainininkės Madonnos koncertą. N.Pareigytė sakė viešėjusi beveik visose Europos šalyse, tačiau kelionė į Prancūziją buvo pirmoji.
„Visur skrisdavau, tik ne į Paryžių. Tad galiausiai ir nusprendžiau čia apsilankyti“, – sakė dainininkė. Trumpas atostogas mergina leido su artimiausių draugų kompanija.
Miestas sužavėjo
„Paryžius – nepaprasto grožio. Kol kas tai gražiausia vieta Europoje, kurioje esu viešėjusi. Įspūdžiai patys geriausi, nuotaika nepakartojama, o oras – tiesiog nuostabus“, – pasakojo N.Pareigytė.
Neli Paryžiuje svečiavosi keturias dienas, todėl stengėsi kiek įmanoma daugiau pamatyti. „Dėl šios priežasties neaplankėme Luvro muziejaus, nes jam apžiūrėti reikia ne vienos dienos. Nebuvome pakilę ir į Eifelio bokštą, jį mačiau tik iš tolo. Beje, šis bokštas man didelio įspūdžio nepadarė. Pasirodė kaip metalo gabalas. Vis dėlto vis tiek įdomus statinys, nors aš labiau žaviuosi ilgus amžius menančia architektūra“, – įspūdžiais dalijosi N.Pareigytė ir pridūrė spėjusi paplaukioti valtimi Senos upe, dalyvauti šampano degustacijoje.
Žado neprarado
Pagrindinė priežastis, kodėl Neli išsiruošė į Paryžių, buvo Madonnos koncertas. „Galbūt dėl to, kad dirbu panašų darbą, tikėjausi daugiau įspūdžio, labiau prarasti žadą. Visą laiką stebėjau, kaip Madonna dirba scenoje, kaip juda, kokia choreografija, kaip atrodo šokėjai. Galiu pasakyti, kad atlikėja tikrai atiduoda visą save. Geriau to padaryti turbūt neįmanoma“, – įspūdžiais dalijosi N.Pareigytė.
Tačiau lietuvės nesužavėjo scena – jos kraštuose stovėjo vos du televizoriai. Anot Neli, trūko dekoracijų, šviesos elementų, garsas taip pat įspūdžio nepadarė. Stadionas, kuriame vyko koncertas, labai didelis, o scena buvo toli.
