15min be reklamos
2011 01 03, 15:52

Trys Karaliai mojuos iš šurmulingo muzikinio karavano

Sausio 8-ąją 19 val. TV3 žiūrovų laukia paskutinis Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių reginys – Trijų Karalių eisena. Ją sostinės svečiai ir vilniečiai galės stebėti gyvai tikrąją Trijų Karalių dieną – sausio 6-ąją.
Grupė „69 danguje“
Grupė „69 danguje“ / TV3 nuotr.
Temos: 1 Trys Karaliai

Šventinis muzikinis Trijų Karalių karavanas pajudės nuo Vilniaus Aušros vartų (16 val.), o garsiausi šalies muzikantai, dainininkai Karalius sveikins Vilniaus aikštėse: Rotušės (16.30 val.), Katedros, Lukiškių (17 val.), Vilniaus miesto savivaldybės (18 val.) ir „Ozo“ (18.30 val.).

Atviram muzikiniam Trijų Karalių karavanui ir finaliniam nemokamam koncertui „Ozo“ aikštėje yra ruošiamas galingas puikios nuotaikos užtaisas: „69 danguje“, „Studentės“ ir Paulius, Taja, „Kastaneda“, Evelina Anusauskaitė, Stano ir Deividas Zvonkus, Lina Joy, Mini-Me ir „Kas Jos tokios?“ merginos.

„Didingu muzikos garsų ir spindinčių šviesų kupinu žygiu atsisveikinsime su didžiausiomis sostinės eglutėmis! Kelias savaites trukusį švenčių maratoną trankiai užbaigsime išskirtine eisena“, – apie programą pasakojo renginio organizatorių kūrybos namų „ELITAZ“ vadovas Gediminas Jaunius.

Šventinis muzikinis Trijų Karalių karavanas – sausio 8-ąją 19 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką