Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 08, 11:28

TV gelbėtoja Sandra Žutautienė – apie numestus 50 kilogramų ir skyrybas su vyru

„Niekam to nesu sakiusi. Bet dabar papasakosiu“, – taip į kolegės ir geros draugės Gerdos Žemaitės klausimą apie tai, kiek iš tiesų svėrė prieš keletą metų ir kaip pavyko numesti beveik 50 kilogramų, rugpjūčio 8-ąją „Youtube“ kanale debiutuojančioje tinklalaidėje „Su Žemaite“ atvirai atsakė žinoma televizijos gelbėtoja, atlikėja Sandra Žutautienė.
  Sandra Žutautienė laidoje „Su Žemaite“
Laida „Su Žemaite“ / Asmeninio albumo nuotr.

Bene pirmą kartą moteris be užuolankų pasidalijo ir mintimis, kodėl buvo priaugusi per daug svorio, kaip išgyveno skyrybas su vyru, o vėliau – vėl atrado kelius į sceną bei ramybę širdyje.

S.Žutautienė prieš kamerą nebeslėpė, jog didžiuosius gyvenimo pokyčius pradėjo dėl dviejų aplinkybių – pirmiausia ji šoką patyrė atsitiktinai pasisvėrusi draugės vonios kambaryje buvusiomis svarstyklėmis. Jos rodė 25 kilogramais daugiau nei G.Žemaitės pašnekovė įsivaizdavo pesimistiškiausiose prognozėse. Patyrusi stresą ir dėl susiklosčiusios situacijos pradėjusi dar labiau save kaltinti, S.Žutautienė per kelias dienas svarstyklių rodyklę „stumtelėjo“ dar du kilogramus į priekį.

Stop kadras/Laida „Su Žemaite“
Stop kadras/Laida „Su Žemaite“

Antroji priežastis, privertusi susiimti, buvo mintis apie tai, kad, koncertuodama nedidelėje scenoje, „užstoja“ dueto partnerį Viktorą Vaikšnorą.

„Viktoras buvo daugelio pasikeitimų iniciatorius“, – užsiminė S.Žutautienė, atskleisdama ne tik kiek daugiausiai svėrė, kiek numetė, kokios priemonės padėjo pasiekti rezultatą, bet ir kokį drabužių dydį teko rinktis prieš keletą metų bei kokiu vilki dabar.

Daug pikantiškų detalių tinklalaidėje paaiškėjo ir G.Žemaitės pokalbiui su Sandra ir Viktoru pakrypus asmeniškesnėmis temomis. „Ar jie – pora, ar viskas tėra akių dūmimas? Atsakymas bus. Tiesa, išgauti jį buvo nepaprasta“, – šypsojosi autorinės tinklalaidės vedėja tapusi G.Žemaitė.

Stop kadras/Laida „Su Žemaite“
Stop kadras/Laida „Su Žemaite“

Apie tai, ar reikia prisižiūrėti vyrams, koks yra sėkmingo muzikinio kelio receptas, vestuves ir daugybę kitų dalykų su Sandra ir Viktoru kalbėjusi garsi moteris tikino, jog, pagal dabartinius planus, „Su Žemaite“ pokalbiai viešumą turėtų išvysti bent kas dvi savaites.

„Mintis išmėginti naują žanrą jau kurį laiką gyveno su manimi. Tikiuosi, kad laidoje niekada nestigs įdomių pašnekovų, paaiškės ne viena paslaptis ir visada skambės nuoširdus juokas“, – vylėsi G.Žemaitė.

Laidos įrašas:

VIDEO: Su Žemaite #1 - Sandra ir Viktoras
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką