TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

TV prodiuserį pamilusi „gelbėtoja“ Gerda Stiklickienė: „Jis prie mano karjeros neprisidėjo nė pirštu“

Televizijos prodiuserio Andriaus Žemaičio (43) mylimoji, „TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Stiklickienė (34), į apkalbas, neva tarnybinį romaną užmezgė siekdama karjeros, numoja ranka: ko tik žmonės neprisigalvoja. Kol kiti kalba, ji ir A.Žemaitis jaukiai ir šeimyniškai gyvena Marijampolėje, kur savo namuose puoselėja meilę ir iš visų jėgų stengiasi nekalbėti apie darbą.
Gerda Žemaitė ir Andrius Žemaitis
Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Romantiški jausmai G.Stiklickienę ir A.Žemaitį sieja jau ilgiau nei trejus metus. Nuo pavasario pora drauge gyvena Marijampolėje.

G.Stiklickienės ir A.Žemaičio keliai susikirto prieš septynerius metus, kai Gerda ieškojo darbo, o Andrius – darbuotojo. 

„Dirbau laidoje „Super Lt“. Ruošiausi mesti tą darbą, nes buvau fiziškai išsekusi nuo važinėjimo iš Marijampolės į Vilnių. O jis kaip tik man paskambino... Net nežinau, iš kur gavo mano telefoną, – kažkas parekomendavo. Andrius pasiūlė ateiti į laidą „24 valandos“. Ten siūlė dirbti „už kadro“ – ieškoti temų, rašyti užkadrinius tekstus“, – bendraudama su Žmonės.lt pasakoja G.Stiklickienė. 

Tada ji sutarė su Andriumi susitikti – pasikalbėti apie galimas darbo perspektyvas nutarė prie kavos puodelio. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis

„Nei jo vardas, nei pavardė man nieko nesakė. Nežinojau, su kuo einu susitikti... Tik atėjusi supratau, kad čia pažįstamas veidas. Pati žiūrėdavau „TV pagalbą“, taigi Andrių žinojau iš matymo, bet net negalėčiau pasakyti, kad jis man būtų labai patikęs – labiau mėgau Gediminą Jaunių, Agnę Jagelavičiūtę... Jis nebuvo mano favoritas“, – dabar juokiasi moteris. 

Gerda priėmė Andriaus darbo pasiūlymą ir netruko įsisukti į „24 valandų“ virtuvę. Dienomis dirbdavo, o vakarus leisdavo su šeima – tuometiniu vyru ir jųdviejų sūnumi Marku. 

Vis dėlto nors darbe G.Stiklickienei sekėsi puikiai, namuose reikalai ilgainiui pašlijo. Po devynerių metų santuokos ji ir tuometinis sutuoktinis nutarė pasukti skirtingais keliais. Pradžioje jiedu tiesiog ėmė gyventi atskirai, o po metų ir oficialiai nutraukė santuoką. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gerda Stiklickienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gerda Stiklickienė

Tada į G.Stiklickienės širdį netruko pasibelsti Andrius. „Pradžioje buvome tiesiog kolegos. Kaip į vyrą į jį visai nežiūrėjau... Atrodė toks griežtas vadovas, tiek daug reikalaujantis. Dėl to griežtumo net vengdavau su juo kalbėtis, ir tikrai niekada negalvojau, kad tarp mūsų galėtų kas nors būti, – nuo pradžių pasakoja Gerda. – Bet išsiskyriau su vyru, o Andrius irgi išsiskyręs. Pradėjome daugiau bendrauti. Atsirado simpatija... Pradėjome kartu leisti laiką, kartu ir su vaikais... Viskas išsivystė spontaniškai, bet tikrai savaime.“

Pernai balandį Andrius atsikraustė pas Gerdą į Marijampolę. „Nesureikšminu gyvenamosios vietos. Žinoma, reikėjo svarstyti. Andrius labai norėjo, kad atvykčiau gyventi į Kauną. Bet pirmiausia galvojau apie savo sūnų, kaip jam patogiau... Tada jis nenorėjo kraustytis, nes Marijampolėje gyvena jo tėtis. Be to, čia jis lanko ne tik paprastą, bet ir muzikos mokyklą, chorą, krepšinį... Išsikrausčius reikėtų labai daug ką keisti. Kai pasakiau Andriui, kad tikrai niekur nevažiuosiu, jis pasakė, kad atvažiuos pats“, – šypsosi.

Iš pirmosios santuokos A.Žemaitis turi keturis vaikus. Gerda pasakoja, kad jos sūnus Markas su Andriaus vaikais puikiai sutaria: „Vaikai labai puikiai sutaria. Ir dabar jauniausias Andriaus sūnus su mumis atostogauja... Su visais vaikais bendraujame, dažnai visi kur nors kartu išvažiuojame, pasikviečiame juos pas mus pasisvečiuoti. Jo vaikai labai geri, puikiai išauklėti.“

Kada vestuvės? „Pasikalbame apie tai, bet kol kas nenorime niekur skubėti. Kartu Marijampolėje gyvename nuo balandžio. Dar tikrai galime pagyventi... Susiremontavome namus... O galų gale, jis man dar ir nepasipiršo. Manau, kai pasijaus tam subrendęs, tai ir pasipirš. Gyvendami kartu supratome, kad mūsų „kampai“ nesitrina, puikiai sutariame. Andrius yra labai geranoriškas, šeimyniškas, rūpestingas, rūpinasi savo vaikais. Nors yra tokių, kurie sako, kad jis blogas vyras, nes paliko šeimą. Bet savo vaikams jis kasdien skambina, dėl jų stengiasi“, – sako G.Stiklickienė. 

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Rūta Filejeva, Gerda Stiklickienė ir Sandra Žutautienė
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Rūta Filejeva, Gerda Stiklickienė ir Sandra Žutautienė

Ji įsitikinusi, kad piktų kalbų buvo ir bus. Andrius – blogas vyras, jų meilė – tarnybinis romanas, Gerda tik siekė karjeros... Ko tik G.Stiklickienė neprisiklausė. 

„Žmonės visada kalbėjo ir kalbės. Jie niekada nesigilina į detales. Lietuviai tokie yra – negali gyventi neapkalbėję. Mes tiesiog du žmonės, kurie įsimylėjo ir pradėjo kurti santykius. Bet visada atsiranda tokių, kurie ima ieškoti priežasčių... Svarsto, kad jau tarnybinis romanas, tai, matyt, norėjau padaryti karjerą. O Dieve... Aš karjerą pati pasidariau. Mažais žingsniais lipau, daug darbo įdėjau, kasdien į Vilnių važinėdavau, kad tik ko nors pasiekčiau. Andrius nė pirštu prie to neprisidėjo“, – sako ji. 

Ir dabar Gerdai darbe visai ne lengviau: „Man net sudėtingiau. Namuose stengiamės kuo mažiau kalbėti apie darbą, bet tų pokalbių neišvengiame. Manau, lyginant su kolegomis, tai aš daugiausia kritikos išgirstu. Be to, iš manęs daugiau reikalaujama. Net nesakyčiau, kad tai pliusas... Andrius man ne tai, kad padeda, o tik dar daugiau reikalauja.“

„WhiteStar Photography“ nuotr./Gerda Stiklickienė
„WhiteStar Photography“ nuotr./Gerda Stiklickienė


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius