Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

TV projektas atlikėjui Donatui Čižauskui vos nesužlugdė jo paties vestuvių

Pramogų versle dirbantiems žmonėms tenka susitaikyti su įtemptu darbo grafiku, renginiuose ar filmavimo aikštelėse praleistais savaitgaliais, o kai kurie jų net atsisako atostogų. Tačiau atlikėjas Donatas Čižauskas vos per plauką nesumokėjo dar didesnės kainos – dalyvavimas naujame projekte „Aš galiu!“ jam vos nekainavo savo paties vestuvių.
Donatas Čižauskas
Donatas Čižauskas / LNK nuotr.

„Buvau suplanavęs vieninteles atostogas metuose, bet dėl projekto ir tas teko patrumpinti“, – palinguoja galvą D.Čižauskas, kuris su mylimąja planavo susituokti ir išvykti medaus mėnesio rugsėjo pradžioje.
„Tačiau išėjo taip, kad vos neteko atšaukti vestuvių... jaunajai, aišku, mano naujienos sukėlė šoką“, – priduria jis.

Situaciją dar labiau paaštrina tai, kad nemalonią žinią Donatas būsimai jaunajai pranešė telefonu, kadangi buvo išvykęs filmuotis kitame projekte. „Paskambinau, sakau – negaliu dabar ilgai kalbėti, bet yra toks pasiūlymas, kaip tu į tai reaguoji? Papasakojau apie „Aš galiu!“, ir tada kitame laido gale išgirdau tik „pyp pyp pyp“... Tada susiskambinome vėliau, naktį. Aišku, ji priekaištavo, kad per tuos projektus jau nebenoriu net namie būti, bet vėliau kažkaip atslūgo, viską apgalvojo, ir tarė – gerai“, – skaudžiai galėjusią baigtis istoriją pasakojo D.Čižauskas.

LNK nuotr./Donatas Čižauskas dainuos „Lietuvos balse“
LNK nuotr./Donatas Čižauskas dainuos „Lietuvos balse“

Vyras atviras – galutinį žodį sprendime dėl projekto „Aš galiu!“ bet kuriuo atveju būtų sakiusi jo mylimoji. „Jeigu ji būtų nesutikusi, aš būčiau nedalyvavęs. Juk vestuvės – tai ne koks gimtadienis“, – kalba jis. Vestuves pavyko perkelti vėlesnei dienai rugsėjo mėnesį, o iškart po jų jaunavedžiai keliaus švęsti medaus mėnesio. „Bet po jo grįžtu praktiškai tiesiai į sceną – prasidės koncertinis turas“, – šypteli D. Čižauskas.

Donatas – vienas iš aštuonių žinomų Lietuvos žmonių, kuris šį rudenį stengsis parodyti visas savo galimybes grandioziniame LNK šou „Aš galiu“. Jame žvaigždės rengs pasirodymus, kuriuose kažką turės daryti pirmą kartą gyvenime. Tiesa, iššūkių sąraše bus ir tokių užduočių, kaip oro akrobatika, vaikščiojimas žarijomis ar šukėmis, ugnies rijimas, įvairūs šokiai ir panašūs ekstremalūs pasirodymai.

„Man patinka visokie ekstremalūs dalykai, todėl jei tik tokių užduočių bus, jas ir bandysiu pasirinkti. Labiausiai patraukė tai, kad pirmą kartą tai bus šou ne tik apie dainavimą, ar šokius, o kažką, kas visai nėra mano sritis“, – neslėpė džiaugsmo D.Čižauskas. Atlikėjas yra išbandęs ne vieną ekstremalią sporto šaką, tarp jų – šoninio slydimo lenktynės automobiliais, važinėjimas snieglente bei vandenlente bei motociklais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Donatas Čižauskas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Donatas Čižauskas

„Mėgstu viską, kas yra greita, ir kur tik galima nusidaužti“, – nusijuokia jis. „Čia yra siūta, čia pjauta, čia dar keli randai. Lūžę, ačiū Dievui, dar niekas nebuvo“, – nusijuokia jis, rodydamas įvairiausius po traumų likusius randus. Kol kas kūrybinė komanda visų projekto dalyvių neatskleidžia: žinoma, kad kartu su D.Čižausku grandioziniame projekte dalyvaus ir choreografas Jurijus Smoriginas, atlikėjos Liepa Norkevičienė ir Donata Gutauskienė – Laisva bei radijo ir TV laidų vedėjas Jonas Nainys. Projektui diriguos publikos mylimas vedėjų duetas – aktoriai Mantas Stonkus bei Inga Jankauskaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius