Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

TV projekto teisėju tapęs V.Valiukevičius: „Tik nusimetęs saldaus berniuko kaukę pradėjau gyventi“

Dar neprasidėjusio, bet jau aistras kurstančio įslaptinto projekto „Kaukės” komisijos sudėtį papildė paskutinis jos narys. Įminti, kokios garsenybės slepiasi po kauke, bandys „Eurovizijos“ gerbėjų širdis ir Lietuvoje, ir Europoje užkariavęs atlikėjas Vaidotas Valiukevičius.
Vaidotas Valiukevičius projekte „Kaukės“
Vaidotas Valiukevičius projekte „Kaukės“ / Dovydo Beržinio nuotr.

V.Valiukevičius komisijos nario vaidmenį išbandys pirmąjį kartą. Vyras neslepia, kad jam tai – milžiniškas iššūkis.

„Taip, kadangi nesu to daręs anksčiau, tenka palikti komforto zoną, todėl natūralu, kad jaudinuosi. Kartais esu kuklus, nemoku garsiai šaukti, perrėkti aplinkinių. Tačiau sužinojęs, kad mano kolegos bus tokie kūrybingi ir nuostabūs žmonės, nusiraminau. Tikrai žinau, kad susikalbėsim”, – apie įveiktą nerimą pasakojo garsus atlikėjas.

Kartu su Vaidotu kas slepiasi po kauke kiekvieną sekmadienio vakarą spėlioti bandys dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė, radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė, bei „LavTwins“ – garsiausi šalies broliai Lavrinovičiai.

Vaidoto akimirkos projekte „Kaukės“ – galerijoje:

„Po pirmųjų filmavimų galiu pasakyti tik viena – laukia daug beprotiškai gero laiko. Dalyvauti apsisprendžiau, gerai pasidomėjęs, koks tai projektas. Mano asmeninės vertybės neleistų eiti niekur, kur būčiau verčiamas ką nors teisti, skaudžiai kritikuoti. „Kaukėse” – viskas kitaip. Tai bus viena iš nedaugelio laidų, kurioje reikia spėlioti, o ne peikti, kuri žiūrovams dovanos džiaugsmą ir gerą nuotaiką, o ne blogas emocijas ir dramą. Būtent dėl to šou kūrėjams ir pavyko mane įtikinti pasirašyti tokiai avantiūrai”, – apie tai, kaip ir kodėl nusprendė prisijungti prie muzikinio projekto „Kaukės” komisijos atskleidė dainininkas V.Valiukevičius.

V.Valiukevičius mano, kad šiame šou daugelis po kaukėmis besislepiančių žvaigždžių greičiausiai pirmą sykį gyvenime leis sau būti tokiais, kokie giliai viduje jie iš tikrųjų yra.

„Daugelis turi tam tikrus vaidmenis viešumoje. O šiame šou, kai tavo asmenybė yra visiškai paslėpta po kauke, tu gali būti koks tik nori. Tikiu, kad kiekviename žmoguje slypi įvairovė, tačiau dažnai mes savo viduje kai kurias spalvas prigesiname. O būdamas po kauke tu gali parodyti visą savo paletę. Elgtis ir judėti kaip nori, ką nori – tą dainuoti”, – svarstymais apie laisvę po kauke dalijosi atlikėjas V.Valiukevičius.

Gyvenimą po kauke yra išbandęs ir pats V.Valiukevičius, anksčiau gerai visuomenei pažįstamas kaip atlikėjas Milano.

„Gyventi su kauke yra tolygu nugyventi tik mažą dalelę savo gyvenimo. Prisipažinsiu, anksčiau turėjau įvairiausių kaukių, dažnai apsimesdavau saldžiu berniuku. Reikėjo gerokai pasistengti, kad jų atsikratyčiau. Nors ir nelengva, dabar kasdien stengiuosi būti toks, koks esu. Nebebijau būti įvairus. Nesijaudinu dėl aplinkinių nuomonės. Nebeįstatydamas savęs į griežtus rėmus, leisdamas sau būti toks, koks esu, galiu daug lengviau kvėpuoti. Pabandykit, pažadu, patiks”, – apie pasikeitusį gyvenimą nusprendus būti savimi pasakojo naujo sezono premjeros, muzikinio šou „Kaukės” komisijos narys V.Valiukevičius.

Įslaptinto muzikinio šou „Kaukių“ premjera, ryškūs personažai ir labai netikėti dalyviai – rugsėjo 13 dieną, kitą sekmadienį, naujame 25-metį švenčiančios LNK sezone.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius