-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

TV3 laidoje „Žiūrim, ką turim“ – tamsioji Radži motinos gyvenimo pusė

TV3 laidos „Žiūrim, ką turim“ kūrybinei grupei parūpo, ar tikrai ką tik iš kalėjimo išėjusi populiaraus dainininko Radži Aleksandrovičiaus motina Raisa Aleksandrovič keičia savo gyvenimo būdą. Nieko nelaukusi grupė išdūmė į Panevėžio pataisos namus ir Vilniaus Kirtimų taborą visko išsiaiškinti iš pirmų lūpų.
Radžis Aleksandrovičius
Radžis Aleksandrovičius / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Ne vieną ir ne du kartus esu matęs Radžio mamą R. Aleksandrovič tabore. Galbūt ji turi čia pažįstamų ir ėjo ne narkotikų pirkti, tačiau jei ji nori keisti savo gyvenimą, patarčiau jai daugiau nesilankyti tabore“, – per išskirtinį interviu atskleis Vilniaus romų bendruomenės „Čigonų laužas“ pirmininkas Josifas Tyčina.

Nepūs miglų ir Panevėžio pataisos namų direktorius Edvardas Norvaiša: „R. Aleksandrovič kalėjime vartodavo narkotikus – tai faktas. Ji narkotikus gaudavo pro tvorą ir, nors mes stengiamės, kad narkotikai į kalėjimą nepakliūtų, visiškai to išvengti neįmanoma.“

Faktas kaip blynas – Radžio mama R. Aleksandrovič narkomanė. Ar iš tiesų taip yra paprasta vieną gražią dieną imti iš esmės pakeisti savo gyvenimą?

Kartu su Radžio mama kalėjusios moterys bus nusiteikusios optimistiškai: „Tikime, kad Raisa bus laiminga, svarbiausia, kad ji negrįžtų į kalėjimą.“ Ir pridurs: „Tegu Radži gyvena savo gyvenimą, bet su motina galėtų ir susitikti. Motina visada lieka motina ir niekas negali pasakyti, kas iš tiesų yra motinos širdyje.“

Tamsioji Radži motinos gyvenimo pusė su vilties šviesele jau rytoj laidoje „Žiūrim, ką turim“ 20.30 val. per TV3.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius