Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

TV3 programų direktoriumi tapo Jurgis Jefremovas

Gruodžio pabaigoje tarptautiniam MTG tinklui priklausančių TV3 ir TV6 kanalų Programų skyriui pradėjo vadovauti ilgametis šios televizijos darbuotojas Jurgis Jefremovas.
Jurgis Jefremovas
Jurgis Jefremovas / TV3 nuotr.

„Kiekvienam vadovui yra smagu, kai darbuotojai auga kartu su kompanija, todėl džiaugiuosi galėdama patikėti šį ypač svarbų vaidmenį jau daugiau nei 10 metų mūsų kompanijoje dirbančiam Jurgiui Jefremovui. Tikiu, kad jis kartu su savo komanda užtikrins tolesnį TV3 žiūrimiausios televizijos vardą Lietuvoje”, – sako TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

J. Jefremovas TV3 televizijoje pradėjo dirbti 1993 metais, praėjus keliems mėnesiams nuo jos įkūrimo. 1995 metais trumpam paliko TV3 komandą ir čia sugrįžo jau 1998-aisiais. 2005 metais Jurgis buvo paskirtas TV3 vyriausiuoju prodiuseriu, praneša TV3.

„Naujose pareigose jaučiuosi gana tvirtai. Vis dėlto tiek metų praleistų televizijoje suteikė nemažai patirties. Nauji iššūkiai adrenalino kiekį kraujyje tikrai padidins, bet azartas nugalėti ir būti pirmiems mūsų darbe ir yra pagrindinis variklis. Turiu puikią komandą, kuri pritaria bendriems iššūkiams. TV3 ir TV6 visuomet bus tie kanalai, kurie nebijo rizikuoti, eksperimentuoti ir išbandyti naujoves. Mūsų pagrindinis tikslas – suteikti kokybišką pramogą ir informaciją visai šeimai. Aš sieksiu, kad pramoga būtų dar ir prasminga, o informacija tarnautų visuomenei”, – sako TV3 programų direktorius Jurgis Jefremovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius