2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

TV3 šventes pasitiks su filmų premjeromis ir šou finalais

Šį ketvirtadienį, kuomet TV3 žiūrovai sėdės prie šventinių stalų, šeimos televizija kvies į ypatingas nuotaikingų filmų premjeras. Tie, kurie jau yra susipažinę su Šreku pirmuoju ir antruoju, būtinai turi pamatyti ir trečiąjį.
„Šok su manimi“ laida
„Šok su manimi“ laida / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

Kūčių vakarą 19.20 val. iškart po specialaus šventinio animacinio filmo „Šrekas. Kalėdų bumas“ TV3 mažuosius ir jų tėvelius kviečia žiūrėti lietuviškai įgarsintą komediją „Šrekas Trečiasis“. Aidas Giniotis, Kostas Smoriginas, Leonardas Pobedonoscevas, Neringa Varnelytė ir kiti žymūs aktoriai puikiai visų pažįstamo Šreko istoriją pasakos lietuviškai. Tą patį vakarą ne ką mažesni nuotykiai siaus Karibų jūroje, nes TV3 20.55 val. kvies žiūrėti dar vieną ypatingą premjerą visai šeimai, dviem „Oskarams“ nominuotą filmą „Karibų piratai. Pasaulio pakrašty“. Pagrindinius vaidmenis atlieka Johnny Deppas, Orlando Bloomas, Keira Knightley ir kiti.

Na, o pirmąją Kalėdų dieną 10 val. žiūrovus pasitiks gražia tradicija tapusi „Išsipildymo akcija 2009“. Tiesiogiai iš TV3 studijos sveikinsis net aštuoni vedėjai, kurie per visą dieną truksiantį telemaratoną pristatys praeitų metų akcijų pasiektus tikslus, šnekins buvusių specialių istorijų herojus ir jų globėjus. Marijus Mikutavičius, Livija Gradauskienė, Larisa Kalpokaitė, Aušra Kilkuvienė, Gediminas Jaunius, Rokas Petkevičius, Nomeda Marčėnaitė ir Daiva Tamošiūnaitė-Budrė papasakos ir apie šių metų didįjį labdaros projektą ir pakvies 19 val. žiūrėti finalinę jo dalį – „Išsipildymo akcijos 2009“ koncertą, tikrą piratų pasaką iš užburtojo laivo.

Šeštadienį, antrąją Kalėdų dieną, visų šokių mėgėjų lauks populiariausio šalies projekto „Šok su manimi“ finalas. Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė, Liudas Mikalauskas ir Gintarė Slausgalvienė bei Šorena Džaniašvili su Deividu Meškausku jau ruošiasi jų pačių pasirinktiems šokiams, kuriais tikisi nustebinti visus TV3 žiūrovus. Kam pavyks laimėti specialų projekto apdovanojimą, sužinosite jau visai netrukus.

Laukti liko nedaug ir iki talentingiausiojo atlikėjo paskelbimo. Šį sekmadienį, gruodžio 27 dieną, 19 val. TV3 kviečia žiūrėti dar vieną itin žiūrovų pamėgto šou „Lietuvos talentai“ tiesioginę transliaciją. Dvylika finalininkų tobulina pasirodymus ir su nekantrumu laukia laidos mėgėjų verdikto. Kam atiteks „Lietuvos talento“ titulas, paaiškės jau šį šventinį savaitgalį. Iškart po didžiojo šou – ne ką mažesnė filmo premjera. Indiana Džounsas jau žino, ką veiks sekmadienį – ieškos krištolo kaukolės karalystės. Pasinerti į nepakartojamus nuotykius jis kviečia ir TV3 žiūrovus. Lygiai 21 val. jų lauks Steveno Spielbergo režisuotas filmas su legendiniu Harrisonu Fordu „Indiana Džounsas ir krištolo kaukolės karalystė“.

Pasitikite ir švęskite Kalėdas su TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką