Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 08, 16:32

Ugnius Kiguolis pateko į avariją: vilkiko padanga stipriai apgadino prabangų „Mercedes-Benz“

Ketvirtadienį verslininkas Ugnius Kiguolis pateko į avariją: į greitkeliu Vilnius-Kaunas važiavusio vyro S klasės „Mercedes-Benz“ automobilį atsitrenkė vilkiko padanga.
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

U.Kiguolis atsipirko išgąsčiu, mat eismo įvykis, galima sakyti, baigėsi gana sėkmingai. Pats verslininkas įsitikinęs, kad viskas galėjo pasibaigti kur kas blogiau.

„Man pačiam nieko nenutiko – automobilis su apsaugomis. Važiavau autostrada paskui automobilių koloną, staiga iš po priekyje važiavusio automobilio pakilo padanga ir trenkėsi į mano automobilį. Pasirodo, kažkodėl autostradoje ant kelio mėtėsi fūros padanga: pirmas automobilis išsisuko, antras staigiai metėsi į šoną, trečioji trenkėsi ir pervažiavo ją ir tada padanga jau atsitrenkė tiesiai į mano automobilį“, – Žmonės.lt sakė U.Kiguolis.

Verslininko automobilis draustas kasko, todėl nuostoliai bus padengti. „Nežinau, iš kur ta padanga atsirado ant kelio... Bet kokiu atveju, apgadinimų daug, nuostoliai bus apie keliasdešimt tūkstančių“, – sakė U.Kiguolis.

Verslininkas teigė, kad nepaisant didelių nuostolių, svarbiausia, kad pavyko tinkamai sureaguoti į avarinę situaciją ir viskas baigėsi gana gerai. „Viskas galėjo būti ir blogiau. Tokioje situacijoje dažnas suka vairą į šoną, jeigu tokiu greičiu važiuodamas būčiau sukęs vairą, viskas galėjo baigtis kur kas blogiau. Važiavau apie šimtą kilometrų per valandą“, – svarstė U.Kiguolis.

Asmeninio albumo nuotr./Ugniaus Kiguolio automobiliai
Asmeninio albumo nuotr./Ugniaus Kiguolio automobiliai: anot Kiguolio, apdagintas ne šis baltas „Mercedes-Benz“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką