Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 11, 06:55

Uspaskichas: krizė baigsis, kai į valdžią ateis Uspaskichas

Laidos „3-ias butas“ filmavime sekmadienį apsilankė ir europarlamentaras Viktoras Uspaskichas. Pavaišintas degtine, ikrais ir kėdainietiškais agurkais, politikas laidos vedėjo Gedimino Jauniaus buvo iškamantinėtas apie ekonominę krizę ir jos įveikimo receptą.
Viktoras Uspaskichas
Viktoras Uspaskichas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Čia paprasčiausia analizė“, – į klausimą, kaip nujautė, jog artėja ekonominė krizė atsakė V.Uspaskichas ir patikino stebėjęs pasaulio rinkų pokyčius.

Pajutęs, kad finansiniai sunkumai ne už kalnų, politikas ėmėsi veiksmų: „Pardaviau savo objektus, subalansavau pinigus, savo biudžetą visose kompanijose...“, – teigė jis. Dabar V.Uspaskichas nejaučia jokių sunkumų: Briuselio centre įsigijo butą ir net jame įsirengė pirtį.

Kalbėdamas apie krizės įveikimo šalyje būdus, politikas nepasididžiavo paminėti ir savęs:

„Krizė baigsis tada, kai ateis protinga valdžia. Tada, kada „Darbo partija“ arba Uspaskichas ateis į valdžią, tada iš tiesų gali kas nors pasitaisyti“, – kalbėjo V.Uspaskichas.

Politikas teigiamai atsakė ir į G.Jauniaus klausimą, ar jis norėtų tapti naujuoju šalies premjeru.

„Laisvai, jei tik pasitikės visuomenė“, – šypsodamasis atsakė V.Uspaskichas, tačiau G.Jauniui šis politiko sumanymas neatrodė labai vykęs. Pasak laidos vedėjo, nepanašu, kad Viktoras būtų linkęs būti pavaldus moteriai – šalies prezidentei: juk kažkada su V.Uspaskichu siejama viena mėsos perdirbimo įmonė moterį sulygino su mėsa ir erzino šūkiu „kai norisi mėsos“...

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką