Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 25, 13:38

V.Bareikis neištvėrė įtampos: filmavimo metu skambino sužadėtinei I.Stonkuvienei

Projekte „Kaukės“ po kostiumais gali slėptis net ir komisijos narių artimieji. Ar gali būti, kad užsimaskavusi dainuoja ir Vido Bareikio sužadėtinė Indrė Stonkuvienė? Šis spėjimas projekte skamba jau kurį laiką.
Vidas Bareikis, Indrė Stonkuvienė, Kamanės kaukė
Vidas Bareikis, Indrė Stonkuvienė, Kamanės kaukė / LNK, Dariaus Kučio nuotr.

„Giedriau, jeigu tu būtum matęs mano nustebusį veidą, kai aš sužinojau, kad po praėjusio filmavimo tavęs neatleido iš pareigų ir, matau, tu pasitempęs, stengiesi daug geriau. Tada varyk dvigubai geriau!“ – sekmadienio vakarą vos prasidėjus šou „Kaukės“ nesivaržys įkąsti laidos vedėjui komisijos narys Robertas Kalinkinas.

Tuo metu jo kolega Paulius Mikolaitis – Paul de Miko per dantį patrauks patį dizainerį: „Aš tai, savo ruožtu, stebiuosi, kad tu grįžai!“

Kas atidžiai stebėjo praėjusio sekmadienio laidą, negalėjo nepastebėti, kad tarp laidos vedėjo Giedriaus Savicko ir komisijos nario Roberto Kalinkino prabėgo juoda katė, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai. Įdomu, ar ši jų žodžių kova baigsis šioje laidoje, o gal viskas pakryps dar labiau netikėta linkme?

LNK nuotr./Vidas Bareikis, Rūta Ščiogolevaitė, Monika Liu, Paulius Mikolaitis-Paul de Miko, Robertas Kalinkinas
LNK nuotr./Vidas Bareikis, Rūta Ščiogolevaitė, Monika Liu, Paulius Mikolaitis-Paul de Miko, Robertas Kalinkinas

„Iš tikrųjų po praėjusios savaitės galva sprogsta! Vis sapnavau sapnus apie blizgančias Žuvis, apie Sietynus, apie tą Burokėlį su nutysusiais pirštais ir kažkurį šiandien mes tikrai nurengsim“, – džiaugsis atlikėjas Vidas Bareikis.

Trečiajame šou „Kaukės“ sezone netrūksta ne tik intrigų, bet ir meilės. Jau pirmoje laidoje scenoje pasirodžiusi Žuvis apsuko Monikai Liu galvą. Todėl ir sekmadienio vakarą šis personažas intriguos atlikėją.

LNK nuotr./Monika Liu
LNK nuotr./Monika Liu

„Aš, žinokit, analizavau ne atlikimą. Aš apžiūrinėjau jo kūno linijas. Apžiūrėjau, kad viskas vietoje, labai neblogai ir jau man taip pradeda patikti. Aš galvoju koks turėtų būti fainas vyras po kauke“, – komplimentus Žuviai žers „Eurovizijos“ žvaigždė.

LNK nuotr./Šou „Kaukės“ 3 sezono 3 laidos akimirka
LNK nuotr./Šou „Kaukės“ 3 sezono 3 laidos akimirka

Visus tiek prie televizijos ekranų, tiek studijoje suintrigavęs Burokėlis ir šį kartą neišsižadės savo vaidmens.

LNK nuotr./Vidas Bareikis
LNK nuotr./Vidas Bareikis

„Aš užsirašiau pastabas: vedžioja už nosies, tyčiojasi, šaunuolis! Žinai, kaip būdavo labiausiai paslaptingos merginos ne tos, kurios atsiskleidžia ir sako – gerai, draugaukim, būkim kartu! Bet tos, kurios liepia tau, kažkaip parodo, kad tau reikia padirbėti, vedžioja už nosies. Tai va, Burokėlį kuo toliau, tuo labiau gerbiu už šitą vedžiojimą“, – kalbės Vidas Bareikis.

Visiems užvirs kraujas „Kaukių“ scenoje pasirodžius dar vienai kaukei – Kamanei. Monika Liu iš karto spės, kad čia slepiasi Vido Bareikio sužadėtinė Indrė Stonkuvienė.

LNK nuotr./Šou „Kaukės“ 3 sezono 3 laidos akimirka
LNK nuotr./Šou „Kaukės“ 3 sezono 3 laidos akimirka

Pats atlikėjas po šio kolegės spėjimo susipainios ir paims telefoną skambinti savo mylimajai. Ar jam pakels ragelį? O gal iš tiesų po Kamanės kauke slepiasi vieno iš komisijos narių mylimoji?

„Kaukės“ – sekmadienį 19.30 val. per LNK.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką