15min be reklamos
2022 12 05, 13:09

V.Baumila – atvirai apie karjeros krizę: sėkmės sulaukė tik kardinaliai pakeitęs požiūrį

„Aš taip susispardžiau save į žemę, visiškai, iki nulio. Nuo tikrai labai, labai tamsių depresinių minčių, kad viskas, gal net išvažiuosiu iš čia...“, – prisipažino 35-erių dainininkas Vaidas Baumila.
Vaidas Baumila
Vaidas Baumila / Lukas Balandis / BNS nuotr.

17 metų scenoje dainuojantis Vaidas, išgarsėjęs po to, kai sėkmingai pasirodė muzikiniame realybės šou, rodos, pagaliau pasiekė savo karjeros piką. Jo dainos „Kunigunda“, „Apžavai“ bei „Žaižaruoja“ viena po kitos tampo hitais, į koncertus plūsta tūkstančiai gerbėjų, o jis gali mėgautis populiarumu bei dėmesiu. Ko daugiau gali norėti jaunas vyras karjeros viršūnėje?

Laidoje „Nuo... Iki...“ Vaidas kaip niekada atviras – populiarumu jis džiaugėsi toli gražu ne visada, ir prisipažįsta prieš kelerius metus rimtai svarstęs mesti dainininko karjerą.

VIDEO: Vaidas Baumila pristato dar vieną mistika alsuojantį kūrinį ir vaizdo klipą „Žaižaruoja“: žodis pasakė, kokia bus daina

Hitai, pasak dainininko, gimė smagiai leidžiant laiką, dalinantis gyvenimiška patirtimi ir visai negalvojant, kaip įtikti klausytojui ar surinkti milijonines peržiūras. Vaidas svarstė, kad tai galbūt ir yra viena didžiosios sėkmės paslapčių, nes anksčiau jis elgdavosi priešingai.

„Anksčiau kurdavau daugiau mąstydamas ir lygindamas save su kitais: kaip man pasiekti tokių perklausų, kaip suburti tokį žiūrovų kiekį kaip tas kitas atlikėjas, nes aš jau tiek metų scenoje, o čia žiūrėk, tas jauniklis, kuris atėjo tik ką, šovė į viršų, nors aš scenoje jau 17 metų ir dar nesurenku tiek publikos“, – LNK laidoje pasakojo Vaidas.

LNK nuotr./Vaidas Baumila
LNK nuotr./Vaidas Baumila

Darbas nuolat mąstant, kaip patikti ir įtikti, bei lyginant save su kitais, anot Vaido, sekina ir primena savotišką kalėjimą.

„Buvau pradėjęs galvoti, kad gal ne man tas dainavimas, gal užteks, kad gal ne man visa tai... Manęs nedžiugino nei mano miestas, nei mano šalis, nei mano šalies žmonės, nes čia visi aplinkui kalti, kad manęs ant pjedestalo neužkelia ir ant rankų nenešioja. O po to, kai susispardžiau save, aš galvoju: blemba, o tai kas tu toks, seni, esi, kad tave nešiotų?“ – kalbėjo Vaidas.

„Nuo... Iki...“ – pirmadieniais, 20 val. per LNK

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką