Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 10, 21:39

V.Jonaitis ryžosi dar kartą vesti

Prieš beveik trejus metus Kelmės rajone nužudytų dviejų berniukų tėvas Virgilijus Jonaitis ryžosi pradėti naują gyvenimą santuokoje, pranešė „Lietuvos ryto televizija.“
V.Jonaitis
V.Jonaitis / „Scanpix“ nuotr.

43 metų V.Jonaitis Kelmės Santuokų rūmuose susituokė su 28-erių Kristina Oleinik, sekmadienį pranešė „Lietuvos ryto televizija.“

Po tragedijos šeimoje, kai buvo nužudyti du mažamečiai sūnūs, o jų motina Alma Bružaitė už savo vaikų nužudymą pasodinta į kalėjimą, V.Jonaitis sako tik dabar atsigavęs. Pora draugavo vienerius metus ir abu priėmė sprendimą savo santykius sutvirtinti santuoka.

V.Jonaičio ir K.Oleinik santuokos liudininkais tapo draugai, santuoką stebėjo abi dukros, sūnus laukti liko namie.

V.Jonaitis neslėpė, kad Kristina jam duoda viską, ko reikia – švelnumą ir meilę. K.Oleinik augina 5-erių sūnų, V.Jonaitis prasitarė, jog jie laukia ir šeimos pagausėjimo.

Beje, žurnalistai išsiaiškino, kad K.Oleinik ir V.Jonaitis vis keitė sutuoktuvių datą. Pirmoji buvo numatyta vasario 13-ąją.

Virgilijus ir Kristina Jonaičiai žada leistis į povestuvinę kelionę. Užregistravę santuoką Jonaičiai iškart išvyko į kapines, kur palaidoti du V.Jonaičio sūnūs.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką