Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 03, 18:28

Vagys Vilniuje vėl siaubė automobilius – Aleksandro Kazakevičiaus BMW liko be vairo

Trečiadienio naktį sostinėje vagys vėl siaubė BMW automobilius. Tarp nukentėjusiųjų šįkart yra ir žinomas sportininkas Aleksandras Kazakevičius, kurį nemaloni žinia iš Vilniaus pasiekė užsienyje – Vokietijoje su žmona Greta Lebedeva jis sutiko Naujuosius metus. A.Kazakevičius stengiasi išpuolio nesureikšminti, tačiau neslepia, kad tokie įvykiai nuotaiką sugadina.
Šventės akimirka
3-iosios serijos BMW A.Kazakevičius yra gavęs dovanų po puikaus pasirodymo 2012-ųjų metų olimpinių žaidynių Londone. / Luko Balandžio nuotr.

„Gerai, kad kaimynai draugiški, mes visada palaikome vieni kitus“, – teigiamą pusę šioje nemalonioje situacijoje įžvelgė imtynininkas Aleksandras Kazakevičius, pagyręs savo daugiabučio gyventojus už pastabumą ir rūpestį. Būtent iš vieno kaimyno vyras sužinojo, kad aikštelėje prie namų paliktas jo BMW automobilis yra išdaužtu langu.

Šį trečiosios serijos BMW A.Kazakevičius buvo gavęs dovanų iš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto po puikaus pasirodymo 2012-ųjų metų olimpinių žaidynių Londone.

Sutikdamas 2018-uosius, A.Kazakevičius su žmona Greta išvyko į Vokietiją.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius

Trečiadienį 15min kalbintas vyras teigė kaip tik jau parvykstantis į Lietuvą, tačiau ne dėl suniokoto automobilio – šventinių planų nusikaltėliai nesugadino. Tik šiek tiek apkartino nuotaiką.

„Visą laiką nemalonūs tokie dalykai. Kad apiplėštų automobilį – man taip pirmą kartą atsitiko. Bet, kaip sakoma, čia tik gelgžgalys – tiesiog reikės susitvarkyti. Nepalyginsi su sveikata, kurios netekti būtų kur kas didesnis nuostolis“, – filosofiškai į situaciją žvelgia sportininkas.

Prie sostinės Pilaitėje gyvenančių Aleksandro ir Gretos BMW nusikaltėliai nagus prikišo tikriausiai praėjusią naktį. Tačiau kaimynai vagystę pastebėjo tik apie 10 val. ryto. Vienas kaimynų susisiekė su Aleksandru, o pastarasis paprašė Vilniuje esančio savo uošvio pabendrauti su policija. Netrukus į nusikaltimo vietą atvykę pareigūnai įformino nusikaltimą. Durelių stiklą ilgapirščiai buvo išdaužę tam, kad išplėštų saugos oro pagalvę su visu vairu.

„Nieko, išsiaiškinsim. Reikės ir su draudimu bendrauti, ką dabar daryti. Reikės tvarkytis kažkaip, nevažinėsi juk su užklijuotu celofanu“, – planavo BMW vairuotojas.

Ar jėgos nestokojantis sportininkas būtų pasielgęs šaltakraujiškai, jei jam pačiam pavyktų pričiupti jo automobilį niokojantį nusikaltėlį? „Kad ir kaip pikta būtų, smurto naudot, aišku, negali. Kviesčiau policiją ir kol pareigūnai atvažiuotų, tikrai jo nepaleisčiau“, – tvirtino 15min pašnekovas.

BMW – nusikaltėlių taikiklyje

Vilniaus apskrities policijoje 15min sužinojo, kad Pilaitės rajone nukentėjęs garsusis BMW savininkas praėjusią naktį buvo ne vienintelis, sulaukęs ilgapirščių dėmesio.

Sostinės Jeruzalės rajone esančioje Rugių gatvėje anksti ryte, apie 7 val., pastebėta, kad naktį išdaužus langą buvo įsibrauta į transporto priemonės saloną ir analogiškai išplėštas vairas.

Savąjį BMW 525 automobilį suniokotą iš ryto apie 8.30 val. rado ir vienas Fabijoniškių gatvės gyventojas, kurio transporto priemonė aptikta išdaužtu stiklu ir išluptais žibintais.

Prieš porą savaičių 15min pasakojo, kad sostinėje per vieną naktį iš tos pačios markės, bet skirtingų modelių ir skirtingose miesto vietose stovėjusių šešių automobilių išplėšta daug brangių detalių. Žibintų, vairų, oro pagalvių, multimedijos įrenginių ir kitų detalių netekę BMW savininkai ir draudikai tuomet skaičiavo tūkstantinius nuostolius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką