2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vaida Skaisgirė po filmavimų jėgas atgauna masažo salone

Vasara daugeliui yra atostogų ir poilsio metas, o prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovei ir populiariojo realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ vedėjai Vaidai Skaisgirei – pats darbymetis. Moteris atskleidė, kad po įtemptų darbų atsipalaiduoti jai padeda ramus laikas namuose, geros knygos ir maisto gaminimas, tačiau labiausiai nuo visko jai atitrūkti padeda masažai.
Vaida Skaisgirė
Vaida Skaisgirė / tomasfoto.lt nuotr.

„Per savaitę turiu tik vieną laisvą dieną – šeštadienį. Įprastomis dienomis dirbu savo darbus „Videometroje“ bei savo kompanijoje „All Screens“ Kaune. Na, o sekmadieniais lekiu į „Karpynę“, kur manęs laukia tiesioginis „2 barų“ eteris“, – pasakoja projektų sūkuryje įsisukusi V.Skaisgirė.

Artėjant naujiems televizijų sezonams, šiuo metu moteris dirba su keliais projektais vienu metu – vienus prodiusuoja pati, kitus viešina, trečius veda, tačiau Vaida tikina, jog visko imasi su dideliu noru: „Kol esu jauna, gyvenimą norisi ragauti godžiai, tad visų iššūkių ir darbų imuosi su užsidegimu ir noru“.

tomasfoto.lt nuotr./Vaida Skaisgirė
tomasfoto.lt nuotr./Vaida Skaisgirė

Tačiau kaip nepervargti, kai ritmas toks beprotiškai didelis? V.Skaisgirė džiaugiasi, jog ją supa rūpestingi žmonės, kurie kartais jai primena apie galimybę sustoti ir pailsėti.

„Mano artimiausia aplinka žino, jog negaliu gyventi be saldumynų ir masažų. Mano mylimi kolegos kauniečiai nusprendė, jog man jau tikrai metas atsipūsti, tad įteikė SPA paslaugų čekį. Viename jaukiame SPA centre Kaune pasimėgavau tobulu masažu“, – pasakoja moteris.

tomasfoto.lt nuotr./Vaida Skaisgirė
tomasfoto.lt nuotr./Vaida Skaisgirė

TV laidų vedėja atskleidžia, kad dėl didelio užimtumo ji vis neatranda laiko sportui. O gal būtent masažai ir padeda palaikyti dailias kūno linijas?

„Man truputį gėda savo nesugebėjimą atrasti laiko sportui dangstyti užimtumu... Bet yra kaip yra. Iš tiesų, darbe prisilakstau nemažai, netrūksta įvairių iššūkių, streso, o pastarasis, kaip žinia, yra tikras kilogramų naikintojas. Nors masažais lepinuosi neturėdama tikslo dailinti kūno linijas, pastebėjau, kad jie daro tikrai gerą poveikį – oda tampa stangresnė, kūnas pailsi, užplūsta žvalumas. Atrodo, gali ir kalnus nuversti“,– šypsosi V.Skaisgirė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką