15min be reklamos
2011 01 04, 16:08

Vaiva Budraitytė: Irma Jurgelevičiūtė į kalėjimą nesės, turės meilužių ir vėl ištekės

Ar gali būti, kad artimiausiu metu iš garsiausia pramogų pasaulio skandaliste vadinamos dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės sulauksime pribloškiančių žinių? Žmogžudysčių, meilės istorijų, skyrybų ir vedybų dramose – daugybė naujienų ir apie pačią Irmą.
Irma Jurgelevičiūtė
Irma Jurgelevičiūtė / BFL/Karolio Kavolėlio nuotr.

LNK televizijos pranešime spaudai teigiama, kad „Neišgalvotų gyvenimų“ laidoje pažvelgusi į Irmos, jos meilužiu vadinamo Alberto ir jo žmonos Renatos meilės trikampį, būrėja Vaiva žeria ir daugiau naujienų. Skyrybos ir vieši kaltinimai, kad tai ji, Irma, išdraskė gražią dvi dukras auginusią  kauniečių šeimą ir, kad savo meilužio Alberto žmoną privedė iki visiško nervinio išsekimo.

Ką tik praūžusios gražiausios metų šventės Irmai Jurgelevičiūtei buvo visiškai kitokios, nei įprastai.  Kaltinimai vagystėmis, gėdingas teismo laukimas ir  kiekvieną savaitę vis nauji liudijimai, jog tai ji, Irma,  aukštyn kojom apvertė ne vieno žmogaus gyvenimą. Kol kas tariamos vagilės pozicija nesikeičia – ji nekalta. Taigi, savaitę kitą paliūdėjusi ir paverkusi  atgailos žodžių Irma  taip ir neištarė. Priešingai: prieš pat Naujuosius, iškėlusi galvą ir plačiai šypsodamasi vėl ėmė rodytis viešumoje. Džiaugėsi, kad daug koncertuoja ir kad gyvena gerai.

Vaivos Budraitytės prognozės Irmos meilužio Alberto ir Renatos porai – itin palankios.  Pažvelgusi į Irmos ateitį Vaiva akivaizdžiai regi: graži, jauna, žavinga moteris turės ne tik meilužių. Žvaigždės rodo: dainininkė tekės ir ketvirtą, ir netgi penktą kartą.  Ir į kalėjimą, anot  būrėjos, Irma nesės. Advokatas   puikiai atliks savo darbą.  Tačiau visiems pataria būti itin atsargiems: pikti poelgiai ir melas grįžta bumerangu.

Kalėjimas, vieša atgaila, ketvirtos vestuves? Antradienį 20.30 „Neišgalvoti gyvenimai“ su Rolandu Vilkončiumi tik per LNK.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką