Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 05, 09:54

Varžo nepatyrimas

Laba diena, Ramune. Susipažinau su žavinga mergina. Jaučiu, kad ji yra labai seksuali ir patyrusi. Ji šiek tiek vyresnė už mane. Esu draugavęs tik su dviem merginomis ir seksas būdavo labai retas, nes nebuvo tam galimybių - gyvenu bendrabutyje.
Ramunė Pajuodytė
Ramunė Pajuodytė / Gedimino Žilinsko nuotr.
Temos: 2 Santykiai Meilė

Ši mergina nuomojasi butą ir progų pasimylėti yra tūkstančiai, bet aš vengiu ir vis išsisukinėju nuo intymumo, nes bijau pasirodyti nepatyręs, bijau nemokėti jos patenkinti. Niekaip negaliu peržengti to barjero. Ji mane labai jaudina, traukia, bet aš žiauriai stresuoju. Andrius, 21 m.

Sveikas, Andriau, pirmas jūsų kartas nebūtinai turi būti kažkas ypatinga ir tobula, nekelk sau jokių didelių reikalavimų. Jūs dar vienas kito visiškai nepažįstate šioje srityje, tad duok sau laiko tyrinėjimui, mėgavimuisi prisilietimais, jos reakcijų stebėjimui, prisiderinimui, nereikalauk iš pirmojo karto kažko stebuklinga.

Tai tiesiog pirmas jūsų kūnų susitikimas, susijungimas ir visai nereikia persistengti. Nekelk sau tokio tikslo, kad tu būtinai turi patenkinti merginą ir ji privalo patirti orgazmą. Tu taip pat neprivalai būti sekso gigantas ir ejakuliuoti „n“ kartų. Paprastai mergina tuo nebūna ypač susirūpinusi pirmą kartą. Daug svarbesni prisilietimai, prisiglaudimai, bučiniai, glamonės, pajautimas. Jūs dar turėsite apsčiai laiko visoms įmantrybėms ir akrobatikai.

Rodyk dėmesį

Kur kas daugiau reikšmingas tavo elgesys po lytinio suartėjimo - apkabink ją, priglausk prie savęs, pasakyk jai ką nors malonaus. Būtinai paskambink draugei jau kitą dieną, padėkok už praleistą vakarą ar naktį kartu. Čia nebetinka antros ar trečios dienos taisyklė, kai paskambinama tada, kai mergina jau pradeda nerimauti. Po seksualinio suartėjimo (žinoma, jei jis neatsitiktinis) kiekviena sąmoningai ar ne laukia ir džiaugiasi, kai vyras parodo jai išskirtinį dėmesį.

Tu gali padovanoti jai gėlių. Gėlės visuomet yra puikus būdas išreikšti savo jausmus ir tinka visada. Taip tu parodysi, kad esi jos vertas vyras - atidus, supratingas, dėmesingas. Ne technika ir patyrimas svarbu, o trauka, jausmas, geismas, „chemija“, kurios negali pakeisti niekas, net profesionaliausios žinios ir įgūdžiai. Malonių tau akimirkų su mylimąja!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką