Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 07 06, 22:40

Varžovui nusileidęs galiūnas Vidas Blekaitis: „Visada stiprus – tik Žydrūnas Savickas“

Vienas žinomiausių Lietuvos galiūnų Vidas Blekaitis (41), dalyvaudamas šeštadienį vykusiame ketvirtajame, paskutiniame Lietuvos galiūnų čempionato etape šypsojosi mažai.
Vidas Blekaitis
Vidas Blekaitis / Vaido Grudžio nuotr.

„Kur dingo šypsena? Nedingo! Tik šypsojausi mažiau, nes labai nugarą skaudėjo“, – sakė vienu linksmiausiu galiūnu kolegų tarpe laikomas V.Blekaitis.

Jis tvirtino nieko iš čempionato etapo nesitikėjęs ir jokių užduočių sau nekėlęs, todėl užimta antrąja vieta nenusivylė. Galiūnas tvirtino šiuo metu nelaukiąs jokių svarbių varžybų, todėl palaikyti geros sportinės formos nematęs prasmės.

„Tik Žydrūnas Savickas visada yra stiprus, o tokiems kaip aš, vyresniems, reikia pailsėti“, – su šypsena sakė V.Blekaitis.

Tai, kad etape nedalyvavo užsienyje esantis Ž.Savickas, pasak V.Blekaičio, yra praradimas žiūrovams. Na, ir sportininkai tuomet būtų dar labiau pasitempę.

„Ar būčiau geriau pasirodęs aš? Nemanau, nors skausmas nėra asiteisinimas, bet jo būčiau neįveikęs labiau nei tą padariau dabar“, – tvirtino žinomas galiūnas.

Jis nusileido vienam geriausių jaunosios kartos sportininkų Vytautui Lalui, kurio rezultatai Birštone vykusiame etape buvo stulbinantys – galiūnas visose septyniose rungtyse pasiekė maksimalių rezultatų. Rugpjūtį jis kartu su Ž.Savicku Lietuvą atstovaus Kinijoje vyksiančiame pasaulio čempionate ir tikisi patekti tarp trijų geriausiųjų.

Ketvirtajame Lietuvos čempionato etape iš viso varžėsi dvylika sportininkų. Trys iš jų – latviai, varžybose dalyvavę svečių teisėmis. Sportininkai traukė 7,5 tonos sveriantį traktorių, mėtė statines, nešė kelių šimtų kilogramų svorio skydą, vertė vamzdžius, lipo į piramidę, kėlė „Apolono“ ašį.

Lietuvos galiūnų čempionato finalas vyks rugpjūčio 30 d.

Vaido Grudžio nuotr./Vidas Blekaitis
Vaido Grudžio nuotr./Vidas Blekaitis

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką