15min be reklamos
Publikuota 2017 01 05, 14:56

Verslininkas Tadas Karosas Vilniuje susituokė su Agne Kavalnyte

Verslininkas Tadas Karosas (53) naujus metus pradėjo svarbiu įvykiu savo gyvenime – ketvirtadienį Vilniuje jis susituokė su širdies drauge Agne Kavalnyte (27), praneša 15min.
Tadas Karosas ir Agnė Kavalnytė
Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvių akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Jaunavedžiai į Vilniaus santuokų rūmus atvyko „Porsche Cayenne“ automobiliu. T.Karosas ir A.Kavalnytė šeimos priesaiką ištarė 15 val.

Poros vestuvių liudininkais tapo verslininko geras bičiulis Algis Ramanauskas su žmona Rasa.

Ypatingai progai nuotaka pasipuošė juodu, švarko ir kelnių kostiumėliu, siuvinėtu baltomis žvaigždutėmis. Bendraudamas su 15min T.Karosas juokavo, kad tas žvaigždes išsiuvinėjo pats.

„Mėginau apsivilkti tą baltą suknelę, įkišti save į tuos standartinius rėmus. Bet man tiesiog nepavyko. Niekaip. Apsivilkau šį kostiumėlį atsitiktinai ir supratau, kad tai esu aš. Taip noriu atrodyti. Čia joks žinomas prekės ženklas. Pirkau jį ne šiai progai, bet išėjo, kad šiai“, – šypsojosi A.Kavalnytė.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvių akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvių akimirka

Po vestuvių nuotaka pasirinko vyro pavardę – tapo Agne Karose.

Lietuvoje retokai besilankantis T.Karosas savo gyvenimą su perpus jaunesne mylimąja Agne dabar kuria Pietų Afrikos Respublikoje – Keiptaune. Čia abu vysto išskirtinių kelionių verslą.

15min T.Karosas ir A.Kavalnytė glaustai papasakojo savo pažinties istoriją. Pasirodo, jųdviejų keliai susikirto dar prieš ketverius metus.

„Susipažinome Lietuvoje, čia, mieste. Priėjau, užkalbinau“, – šypsojosi T.Karosas.

Agnė paatviravo pradžioje nė nežinojusi, kas gi tas T.Karosas toks: „Pradžioje maniau, kad jis menininkas. Taip galvojau gal tris mėnesius, žinojau tik jo vardą.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvių akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvių akimirka

Vienas kitą jiedu pamilo iškart ir stipriai, todėl T.Karosas A.Kavalnytei pasipiršo jau po pusmečio draugystės.

Jis iki šiol nežino, kodėl Agnė – toji vienintelė: „Tiesiog taip yra ir viskas. Nežinau, kas nutiko. Gal ne tik chemija, kažkas daugiau. Tokios chemijos pas mus nebuvo, kaip kad tradiciškai įvyksta... Mūsų santykiai tęsiasi ilgai, jie brendo, tęsėsi. Esame pasiruošę. Nėra taip, kad būtų kažkoks reikalas dabar.“

Ir visgi... Kodėl jiedu susituokė gūdžią žiemą, o ne vasarą? „Mes viską darome kažkaip kitaip. Štai ir šiandien kalbėjome: jau paskutinė akimirka, mes bėgame, jaudinamės, bet juk esame pripratę taip gyventi. Iš tiesų, mums taip patinka“, – sakė nuotaka.

Trečiadienį pora apsimainė tradiciniais, santuoką reiškiančiais aukso žiedais. „Norėjome siaurų, menkai pastebimų žiedų“, – šypsojosi nuotaka.

Po kuklios ceremonijos Santuokų rūmuose jaunavedžiai planuoja jaukų paminėjimą su artimiausiais žmonėmis.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvių akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvių akimirka

Ir nors po vestuvių įprasta išvykti į kelionę, nepaiso jiedu ir šios tradicijos. „Mūsų visas gyvenimas yra kaip povestuvinė kelionė. Daug keliaujame. Stengiamės taip gyventi, lyg kiekviena diena būtų paskutinė“, – kalbėjo nuotaka.

Kaip dėl šeimos pagausėjimo? „Kol kas neplanuojame. Turime tris šunis, tris katinus... Dabar ir taip daug atsakomybės. O ateityje žinoma, kodėl ne“, – sakė A.Kavalnytė.

Ir kad ir kas ką kalbės apie juodu, nė vienam, nė kitam visai nesvarbu. „Žinote, čia mažas miestas. Mes jau pripratę. Jau ketverius metus kartu gyvename. Apkalbos? Nebeįdomu. Mes pripratę. Jų daug čia yra“, – sakė T.Karosas.

Garsių verslų kūrėjas

Tadas Karosas – žinomas verslininkas Lietuvoje, nors čia nebegyvena. Jis yra bendrovės „Čili Holdings“, kuriai priklauso kavinių ir restoranų tinklas, įkūrėjas ir šiam verslui ieško pirkėjo. T.Karosui anksčiau priklausė ir viena didžiausių šalyje elektroninės prekybos bendrovių, kurią vėliau pardavė.

O į gimtąją šalį jam tenka grįžti ne tik dėl verslo reikalų: gruodį Aukščiausiasis Teismas nagrinėjo byloje dėl bankroto administratoriaus papirkimo nuteisto T.Karoso skundą ir jį atmetė.

T.Karosas anksčiau jau buvo sukūręs šeimą. Su tuometine žmona jiedu išsiskyrė 2009-aisiais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką