-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Verslininkė Karolina Briedė – apie mamos mirtį, skyrybas ir bado laikotarpį: „Vos netapau bomže“

Dabar Karolina Briedė – sėkminga verslininkė, vadovaujanti milijonines apyvartas turinčiai didžiausiai kemperių kompanijai Baltijos šalyse. Tačiau praeities šešėlis persekioja ją vis dar iki šiol – prieš ketverius metus ši moteris patyrė ne tik badą, bet ir vos neliko gyventi gatvėje. O viso to priežastis – gyvenimas su vyru, kuris, pasak moters, ją menkino bei buvo visiškas patologinis narcizas, privedęs Karoliną prie didelių psichologinių traumų.
Karolina Briedė
Karolina Briedė / LNK nuotr.
Temos: 1 Televìzija

Prabangios dovanos, kelionės, dėmesys bei verslas grožio industrijoje – tokia buvo Karolinos Briedės kasdienybė su mylimuoju. Tuomet atrodė, kad tai tęsis amžinai, o jie gyvens ilgai ir laimingai. Tačiau praėjus pusantrų metų nuo judviejų draugystės viskas apsivertė ir jaunai moteriai teko išgyventi tai, ko nesapnavo baisiausiame savo sapne.

LNK nuotr./Karolina Briedė
LNK nuotr./Karolina Briedė

„Mano dugnas prasidėjo 2019-ais metais, aš per plauką vos netapau bomže“, – taip savo istoriją pradeda pasakoti verslininkė. Sunku patikėti, bet buvo laikas, kai ši sėkminga moteris kartais net neturėdavo už ką nusipirkti pavalgyti. Kai po šešerių metų draugystės ji paliko tuometinio draugo namus, teturėjo varganą pinigų sumą. Išsiskyrusi su draugu, Karolina dirbo brokere, tačiau 600 eurų gaunamo atlygio vos pakakdavo nuomai ir mokesčiams, o maistui likdavo visai nedaug.

LNK nuotr./Karolina Briedė
LNK nuotr./Karolina Briedė

„Suvalgydavau paskutinį savo maistą ir išjungdavau šaldytuvą, kad dar elektrą taupyčiau. Kelias dienas neturėdavau, ką valgyt. Visada vėluodavau susimokėti už nuomą ir aš prisimenu, buvo baisingas gripas, aš guliu paslika, kūną skauda ir matau, ateina nuomotojos žinutė, kad aš turiu ryt poryt išsikraustyti, nes nesumokėjau“, – LNK laidoje „Bus visko“ atvirai pasakojo Karolina.

Nors išėjimas į niekur po šešerių metų gyvenimo kartu nebuvo lengvas, tačiau Karolina jautė savotišką palengvėjimą ir netgi laisvę. „Aš supratau, kad viską praradusi gyvenimą pradedu nuo nulio“, – prisiminusi tuometinius jausmus pasakojo moteris. Tačiau tuomet likimas smogė dar vieną smūgį. Šalia patiriamos nežinomybės, sumaišties ir galvojimo, kaip išgyventi iš minimalių pajamų, Karolina sužinojo, jog mamos sveikata smarkiai pablogėjo. Medikų verdiktas buvo negailestingas – laiko gyventi liko vos du mėnesiai. Prasidėjo dar vienas sunkus Karolinos gyvenimo periodas.

Po mamos mirties Karolina suprato, kad atėjo laikas grįžti į realybę – ieškotis geriau apmokamo darbo ir susidėlioti tolimesnį savo gyvenimą. Be finansinio nepritekliaus, tuščio šaldytuvo ir badavimo, moteriai pradėjo į paviršių lįsti visos praeities traumos. Žinoma, prie to prisidėjo ir bevaisės darbo paieškos. Nepilnavertiškumo kompleksas bei nepasitikėjimas savimi pasireikšdavo nuolatos galvoje girdimomis buvusio mylimojo frazėmis – tu nieko nesugebi, nieko nesi verta. Tačiau Karolina niekam nesiguodė dėl savo padėties ir nutarė nepasiduoti – stengėsi kuo daugiau judėti ir malšinti savo vidinį kritiką. Neturėdama pinigų sporto klubui, rasdavo nieko nekainuojančius fizinio aktyvumo būdus.

LNK nuotr./Karolina Briedė
LNK nuotr./Karolina Briedė

Nueiti kilometrai, minčių susidėliojimas, bei žinomo amerikiečių sėkmės mokytojo Tony Robbinso paskaitų klausymas davė rezultatų. Karolina ne tik patobulino anglų kalbą, bet ir susirado pardavėjos darbą įmonėje „Kemperiai 365“. Moteriai darbas sekėsi puikiai – ji parduodavo per savaitę po kemperį. Karolina su komanda sėkmingai išaugino įmonę tarptautiniu mastu ir pasiekė neįtikėtinų rezultatų. Po metų ji sulaukė paaukštinimo ir tapo vienos didžiausių kemperių įmonės Baltijos šalyse direktore. Tačiau nutiko dar ir kitas svarbus postūmis jos gyvenime – tarp Karolinos ir įmonės akcininko, neseniai skyrybas išgyvenusio Nerijaus įsiplieskė jausmai. Tačiau moteris prisipažįsta, kad įsileisti į širdį naujus jausmus nebuvo lengva.

„Bus visko“ – antradieniais, 20 val., per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius