15min be reklamos
2022 11 11, 19:41

Vestuves už 1 mln. Eur iškėlę S.Skorupskaitė su vyru kroatu susilaukė trečios atžalos

Dubajuje gyvenantys, milijoną eurų kainavusias vestuves pernai iškėlę verslininkai Sandra Skorupskaitė (32) ir Dario Budimlicas (44) susilaukė trečiosios atžalos. Verslininkams gimė mergaitė.
Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlicas
Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Šią džiugią žinią Sandra Skorupskaitė pranešė penktadienio vakarą savo instagramo paskyroje, pasidalijusi naujagimės nuotraukomis.

Čia atskleidė ir mažylės vardą – pavadino ją Dajana.

Beje, dar visai neseniai S.Skorupskaitė sekėjus kvietė spėti, kada dukra išvys pasaulį.

„Pažaiskime nedidelį žaidimą. Atspėkite, kada gims mergaitė. Kurią dieną? Pagal viską data turėtų būti gruodžio 4-oji. O aš sakau – lapkričio 11-oji (labiau noriu nei tikiu“, – rašė moteris.

Tačiau šis troškimas išsipildė – mažylė gimė būtent lapkričio 11-ąją.

Tiesa, dar rugpjūčio mėnesį Sandra ir Dario jau žinojo savo trečios atžalos lytį. Jiedu surengė kūdikio lyties atskleidimo Gala šventę Berlyne, privačioje viloje. Čia netrūko skanių vaišių, skambėjo gyva muzika, kurią užtikrino grupė iš Ukrainos. Linksmybės nesibaigė ir naktį – vyko smagus vakarėlis.

Asmeninio albumo nuotr./Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo šventės akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo šventės akimirka

Šventėje buvo daug mėlynos ir rožinės spalvų, simbolizuojančių berniuką ir mergaitę – minėtų spalvų balionų, gėlių, drabužių...

Šią tematiką atitinkančia suknele pasipuošė ir pati Sandra. Už išskirtinį rūbą moteris buvo dėkinga R.Kalinkinui, kuris jau spėjo tapti privačiu jos dizaineriu. Kaip S.Skorupskaitė pasakojo portalui 15min, R.Kalinkinas drabužius jai kūrė visoms ypatingoms progoms – Kalėdoms, Naujiesiems metams, gimtadieniui ir net praeitas metais įvykusioms vestuvėms.

Žinoma, svarbiausias šventės momentas ir buvo akimirka, kai Sandra ir Dario sužinojo gimsiančio trečio vaikelio lytį. Raudonos spalvos dūmai reiškė, kad jųdviejų šeimą papildys mergaitė!

Asmeninio albumo nuotr./Robertas Kalinkinas, Sandra Skorupskaitė
Asmeninio albumo nuotr./Robertas Kalinkinas, Sandra Skorupskaitė

Asmeninio albumo nuotr./Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo šventės akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo šventės akimirka

„Kadangi turime jau ir berniuką, ir mergaitę, nejautėme didelio spaudimo vaikučio lyčiai. Bet kai sužinojome, kad bus mergaitė, abudu labai apsidžiaugėme. Tačiau, manau, būtume taip pat apsidžiaugę ir berniuku. Sūnus labai norėjo broliuko ir iš karto pasakė, kad kai gims sesė, reikės kito lėliuko broliuko“, – tuo metu šypsojosi pašnekovė.

Fotogalerija:

Primename, kad prieš metus į namus Dubajuje įsikėlę Sandra ir Dario jau augina dukrą Dariją ir sūnų Damianą.

2021-aisiais Italijoje S.Skorupskaitė ir D.Budimlicas po dešimtmečio draugystės iškėlė milijono eurų vertės vestuvės, kurių planavimas truko beveik trejus metus. Prie šventės dirbo dvi vestuvių planuotojos Gintarė Dapkutė Rodriguez ir Andrea Naar Alba, dizaineriai Mantas Petruškevičius, Robertas Kalinkinas ir kiti, iš viso net 96 žmonės.

Bene įspūdingiausias išskirtinių vestuvių faktas tas, kad šventė vyko italų aristokratų šeimos viloje, kuri niekada nebuvo nuomojama renginiams – tik Holivudo kino filmams.

Sandros vestuvinė suknelė siūta net keletą metų. Ji rankomis išsiuvinėta mažai blizgančiais akmenėliais ir svėrė beveik 40 kilogramų. Nuotakos dukrytė dėvėjo to paties modelio suknelę, tik savo dydžio, svėrusią 10 kilogramų. Vyrai puošėsi rankomis siūtais „Dolce&Gabbana“ kostiumais, specialiai pagamintais tik jiems.

Būdama 14-os, S.Skorupskaitė su šeima paliko Lietuvą ir išvyko į Berlyną. Iš pradžių buvo sunku, tačiau vėliau ji svečioje šalyje prigijo ir ten sutiko savo gyvenimo meilę Dario.

Sandros ir Dario pažintis įvyko labai paprastai: jie susitiko ten, kur abu mėgsta lankytis, – klube. „Net nepastebėjome, kaip metai prabėgo“, – 15min yra pasakojusi moteris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką