2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vestuvių metines atšventę N.Bunkė ir E.Eidėjus išvyko į Ispaniją: pasidalino atostogų kadrais

Neseniai antrąsias vestuvių metines atšventę dainininkė, verslininkė Natalija Bunkė su vyru Edgaru Eidėjumi išvyko į romantišką kelionę. Pora pasirinko numylėtą šalį – Ispaniją, tačiau šįkart leidosi į pietuose esantį Andalūzijos regioną.
Natalija Bunkė Ispanijoje
Natalija Bunkė Ispanijoje / Socialinių tinklų nuotr.

Savo atostogų akimirkomis Natalija Bunkė gausiai dalijosi su socialinių tinklų sekėjais. Kadrais atlikėja sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Regis, išvykos metu Natalija ir Edgaras derino aktyvų ir tingų poilsį. Iš pradžių pora lankė populiarias ir turistų pamėgtas vietas.

Viena jų – El Caminito del Rey pėsčiųjų takas, esantis netoli Malagos – pagrindinio Andalūzijos miesto. Einant taku atsivėrė žadą atimantys vaizdai, kurie pakerėjo ir N.Bunkės sekėjus.

Kiek vėliau Natalija pasidalijo nuotraukomis iš Marbelos – vieno populiariausių kurortų visoje Ispanijoje. Prie poros prisijungė ir jų draugas, virtuvės šefas Rokas Galvonas.

Jie visi mėgavosi restorano ir paplūdimio klubo „Nikki Beach“ pramogomis, kaitria saule, šilta jūra, nuostabiu peizažu, skaniu maistu ir vienas kito kompanija.

Žmonės.lt primena, kad antrų vestuvių metinių proga Natalija Bunkė su Edgaru Eidėjumi „Stiklių“ restorane surengė ištaigingą šventę savo artimiausiems bičiuliams. Kaip meilės simbolį vienas kitam įteikė balto aukso žiedus, puoštus deimantais. Ypatingos šventės metu jiedu vienas kitam skyrė jautrius žodžius ir atskleidė kaip jų gyvenimas pasikeitė per pastaruosius metus.

„Prieš dvejus metus, stovėdami čia, vienas kitam prisiekėme amžiną meilę. Džiaugiuosi, kad šiandien vėl galime dar tvirčiau pasakyti tą patį. Nors šiame gyvenimo etape esame be galo užsiėmę, su Edgaru nusprendėme, kad privalome paminėti šią ypatingą mums progą. Per šiuos dvejus metus įvyko daugybė dalykų, kurie dar labiau mus sutvirtino ir neleido suabejoti, kad esame skirti vienas kitam. Mes radome savo laimę, kurią labai vertiname ir kasdien auginame. Be proto džiaugiuosi, kad ir vėl susirinko mūsų artimiausi draugai, kurie kartu šventė su mumis ir prieš dvejus metus. Tas artimas draugų ratas dar šiek tiek paaugo – o tai rodo, kad gyveni teisingai ir eini tinkama linkme. Tai reiškia, kad laimingi esame ne tik mes, bet ir mus supantys žmonės, kurie džiaugiasi mūsų laime. Gyvenime pats svarbiausias dalykas yra meilė ir mes ją švenčiame iš visos širdies“, – šventės akimirkomis dalijosi Natalija Bunkė.

Šarūno Mažeikos nuotr./Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvių metinių šventė „Stikliuose“
Šarūno Mažeikos nuotr./Natalijos Bunkės ir Edgaro Eidėjaus vestuvių metinių šventė „Stikliuose“

„Stiklių“ viešbūčio kiemelis ir restoranas buvo ištaigingai papuoštas didžiulėmis, specialiai šventei ruoštomis puokščių kompozicijomis ir dekoracijomis. Sveikinti žinomos poros rinkosi gausus būrys artimiausių sutuoktinių draugų, tarp kurių: Simona ir Jonas Nainiai, Liepa Mondeikaitė-Norkevicienė su vyru Evaldu, Kristina Ivanova su Andriumi Mickumi, Robertas ir Agnė Kalinkinai, Saugirdas Vaitulionis, Liutauras Galinis, Naglis Bierancas, bei daugelis kitų bičiulių.

Fotogalerija:

Pasak garsios poros, dveji santuokos metai prabėgo nepastebimai, tačiau per juos jiedu išmoko daug svarbių pamokų, kurios jų santykius tik dar labiau sutvirtino.

„Mes esame išties puiki komanda. Nors daugelis sako, kad po santuokos gyvenimas labai stipriai pasikeičia, žmonės atsipalaiduoja, neberodo vienas kitam dėmesio, kaip tai darė anksčiau, mūsų atveju šis stereotipas griūna. Mes dar tvirčiau kuriame savo bendrą gyvenimą, kartu auginame verslą, geriname buitį ir kasdien stengiamės augti visomis prasmėmis. Aplink turime puikių pavyzdžių – sėkmingų porų, kurie kartu jau daug metų ir, tikriausiai, tai irgi skatina tobulėti. Mes su Natalija turime tokius charakterius, kurie stumia į priekį, mokame vienas kitą motyvuoti, niekada nepasiduodame ir tai mūsų santuoką kasdien daro vis tvirtesne“, – laimingos santuokos detalėmis dalijosi E.Eidėjus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką