15min be reklamos
2019 01 08, 11:59

Vidas Antonovas apie 40 metų jaunesnę žmoną Rimą: „Ši moteris man prailgino gyvenimą“

Daugiau kaip 50 kilogramų atsikračiusi numetusi Rima Antonovienė sulaukia vis daugiau vyrų dėmesio. Rima savo vyrui yra pasakiusi, kad jis nėra nusipelnęs gyventi su „banginiu“, todėl ėmėsi kardinalių pasikeitimų ir atsikratė antsvorio.
Rima Antonovienė su vyru Vidu Antonovu
Rima Antonovienė su vyru Vidu Antonovu / Arūno Svelnos ir asmeninio albumo nuotr.

„Mus skiria 40 metų, mes jau 20 metų kartu ir pasakiau, kad jis nenusipelnė gyventi su banginiu“, – LNK laidoje KK2 kalbėjo R.Antonovienė.

Vidas Antonovas apie Rimą atsiliepia labai gražiai bei sako, kad jis gyvena tik dėl jos: „Ši moteris man prailgino gyvenimą. Aš 20 metų kalėjimuose buvau. Ji visada man padėjo ir tiek man vaikų prigimdė. Kur rasi tokią moterį?“

Laidoje R.Antonovienė atskleidė, kad kiekvieną dieną ją atakuoja vyrai.

„Daug dėmesio. Iš vyrukų... Esu net perpaveikslavus pasiūlymus iš visiško absurdo... Bet yra toks dalykas, kaip „block“. Parašo ir klausia, ar norėtum susipažinti, aš sakau iškart „ne“. Arba rašo kad mano vyras vienoks ar kitoks“, – kalbėjo R.Antonovienė

Tačiau Rima atskleis ir daugiau pikantiškų detalių. Moteriai vyrai per „Facebook“ siuntinėja ne tik tekstines žinutes, bet ir pikantiškas nuotraukas.

„Iš vyrų sulaukiu daug dėmesio, jiems nesvarbu, kad esu ištekėjusi. Jie iš įkalinimo įstaigos, todėl jiems, matyt, nėra svarbu. Atsiunčia visokių negražių erotinių vaizdelių. Atsiunčia savo intymias zonas, kam man to reikia?“ – KK2 kalbėjo R.Antonovienė.

Rima žavisi ne tik vyrai, bet ir moterys. Štai visai neseniai Rima sulaukė intymaus pasiūlymo iš merginos.

„Nežinau, gal kokia pagėrus ar pavartojus kokių medžiagų. Buvo juokinga, nes gal moteriai pasirodė, kad, jei esu „palaikinusi“ lesbiečių ir gėjų sąjungą, aš irgi homoseksuali“, – pasakojo R.Antonovienė.

Visą interviu su R.Antonoviene apie dabartinį jos gyvenimą žiūrovai išvys antradienį laidoje KK2.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką