2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė – viena koja Maskvoje

Aktorius ir grupės „Suicide DJs“ vokalistas Vidas Bareikis sulaukė kvietimo Maskvoje studijuoti režisūrą, tad greitu metu veikiausiai visa jo šeima – žmona dainininkė Jurga Šeduikytė ir sūnus Adas – drauge krausis lagaminus.
Trečiadienio popietę Jurga Šeduikytė ir jos mylimasis Vidas Bareikis jiems svarbioje vietoje Juodkrantėje sumainė aukso žiedus. Tuo pat metu muzikalioji pora sugalvojo pakrikštyti ir savo beveik vienerių metų sūnelį Adą.
Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis. / Ginos Kubiliūtės nuotr.

Pasak Jurgos vadybininko Vaido Stackevičiaus, kol kas dar daug neapibrėžtumų. „Faktas, kad Vidas įstojo į Maskvą. Visa kita – variacijos. Neaišku, kada Jurga susitvarkys dokumentus, leidimą gyventi. O gal jie bus ten ir čia grįžinės. Viskas bus aiškiau sausio gale“, – sakė jis. V.Stackevičiaus teigimu, tai gera proga abiem atlikėjams. „Tai – galimybė išbandyti save, paieškoti naujų kontaktų, pasibelsti į kitas duris“, – linksmai kalbėjo jis.

V.Bareikis Maskvoje studijuos dvejus metus, o išvykti iš Lietuvos ketina vasarį. Jis žadėjo artimiausiu metu patikslinti, kokios yra jo ir Jurgos kelionės į Rusiją detalės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką