Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 07, 11:06

Vidas Bareikis iškovojo juodą karatė diržą: „Lengvas kelias – ne mūsų kelias!“

Dainininkas, režisierius bei aktorius Vidas Bareikis džiaugiasi dar vienu įveiktu iššūkiu – jis iškovojo juodąjį kiokušin karatė diržą. Vidas prisipažino, kad „čia tik kelio pradžia“.
Vidas Bareikis
Vidas Bareikis / Asmeninio albumo nuotr.

Džiaugsmingu ir didelio ryžto bei užsispyrimo pareikalavusiu iššūkiu – juodojo kiokušin karatė diržo iškovojimu V.Bareikis sutiko pasidalinti ir su portalo 15min skaitytojais.

Asmeninio albumo nuotr./Vidas Bareikis
Asmeninio albumo nuotr./Vidas Bareikis

„Karatė kiokušin juodas diržas – yra! Mano „karatisto kelias” prasidėjo kai man buvo 7 metai. Iki šiol atsimenu filmą, kuriame kovotojai klūpėjo ant plytų ir taip rodė savo valią.

Vaikystėje pralankiau karate 5 metus ir gyvenimas nuvedė į kitus sportus kol galiausiai būnant 28 metų savo sūnaus dėka grįžau į šį „kovotojo kelią”. Smagiausia, kad čia tik kelio pradžia ir ateityje dar laukia tikrasis karate universitetas. Lengvas kelias – ne mūsų kelias! Osu!“, – socialiniame tinkle dalinosi Vidas.

Primename, kad dar 2020-ųjų vasarą portalui Žmonės.lt Vidas Bareikis pasakojo, jog juodasis karatė diržas – didelė jo siekiamybė.

Tada rudąjį karatė diržą iškovojęs V.Bareikis teigė, kad karatė treniruotes lankyti pradėjo dar vaikystėje: šiuo sportu jis užsiiminėjo nuo 7 iki 12 metų, tačiau vėliau ėmėsi naujos veiklos – žaidė krepšinį. Vidas šypsosi, nors buvo nutraukęs šio japonų kovos meno treniruotes, karatė visada liko jo kraujyje.

Asmeninio albumo nuotr./Vidas Bareikis tapo karatė treneriu
Asmeninio albumo nuotr./Vidas Bareikis tapo karatė treneriu

„Prieš septynerius metus, kai mano sūnui Adui suėjo ketveri, nuvedžiau jį į kovos menų mokyklą „Saulės ženklas“, ten vyko ir suaugusiųjų treniruotės. Pradžioje šiek tiek laužiausi, galvojau, gal apsigaunu, gal man tiesiog įdomiai atrodo tos treniruotės ir tiek. Varvinau seilę, kaip koks katinas, žiūrėdamas į besitreniruojančius. Po metų treneris paklausė: „Gal jau galų gale užeisi?“ Kai užėjau, iki šios dienos iš ten negaliu išeiti visomis prasmėmis. Tai yra mano didžiausia sportinė aistra ir net gyvenimo būdas“, – Žmonės.lt pasakojo V.Bareikis.

Asmeninio albumo nuotr./Vidas Bareikis tapo karatė treneriu
Asmeninio albumo nuotr./Vidas Bareikis tapo karatė treneriu

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką