15min be reklamos
2017 08 14, 14:28

Nerijaus ir Inetos Dagilių vestuvės Italijoje – fantastiškai išpuoštoje viloje prie Komo ežero

Rugpjūčio pradžioje sostinėje įregistravę civilinę santuoką, šeštadienį investuotojas, verslininkas Nerijus Dagilis (43) ir jo mylimoji, rinkodaros specialistė Ineta Tamašauskaitė (30) pagrindinę šventę surengė Italijoje – „Villa d'Este“ viloje prie Komo ežero.
Nerijus ir Ineta Dagiliai
Nerijus ir Ineta Dagiliai / Eigirdo Scinsko ir 15min nuotr.

I.Tamašauskaitė ir N.Dagilis vyro ir žmonos priesaiką Vilniaus santuokų rūmuose ištarė rugpjūčio 4-ąją. Po trejų metų draugystės jiedu oficialiai tapo šeima.

Ceremoniją Vilniuje pora vadino kuklia oficialia dalimi, daug didesnė šventė laukė Italijoje – čia jie praėjusį savaitgalį, rugpjūčio 12-ąją, savo meilę įprasmino prieš Dievą.

Prie Komo ežero įsikūrusios vilos „Villa d'Este“ teritorijoje Ineta ir Nerijus surengė tiesiog pasakiškas vestuves. 16 amžiaus vilos teritorijoje puoselėjamas išskirtinio grožio 25 hektarų parkas, kuriame vyko Inetos ir Nerijaus vestuvių puota.

Nutiestas baltas kilimas, pastatytos dešimtys puošnių kėdžių, baltų gėlių puokštės, dailiai dekoruoti žiedlapiai ant žemės... Įspūdingu šventės dekoru rūpintis buvo patikėta Mantui Petruškevičiui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienas turtingiausių šalies verslininkų Nerijus Dagilis susituokė su Ineta Tamašauskaite

Eigirdo Scinsko nuotr./Nerijus ir Ineta Dagiliai
Eigirdo Scinsko nuotr./Nerijus ir Ineta Dagiliai

Ne ką mažiau stulbinama buvo pati I.Tamašauskaitė. Nuotaka pasirinko dizainerės Ramunės Piekautaitės suknelę.

Pasveikinti naujos šeimos į Italiją iš Lietuvos atvyko būrys draugų, tarp jų – ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su Jogaila Morkūnu.

Nerijus ir Ineta – pora ne tik gyvenime. Abu dirba toje pačioje bendrovėje „Ride Share“. N.Dagilis yra elektromobilių dalijimosi paslaugos SPARK įkūrėjas ir vadovas, I.Tamašauskaitė – rinkodaros vadovė.

Jaunavedžiai sako jau planuojantys ir povestuvinę kelionę, tačiau apie ją atvirauti nelinkę. Užsiminė, kad visai norėtų kurį laiką ramiai praleisti Lietuvoje. „Ir taip labai daug keliaujame, tų kelionių jau pakanka“, – šypsojosi Nerijus.

Pora sako gyvenime viską planuojanti palaipsniui, todėl neslepia jau pagalvojantys ir apie šeimos pagausėjimą, nors, kaip patys sako, skubėti dar irgi nenori.

Po vestuvių Ineta pasirinko Dagilienės pavardę.

Vienas turtingiausių verslininkų

Investuotojas, buvęs bendrovės „Hermis Capital“ vadovas Nerijus Dagilis su broliu Nemunu Dagiliu patenka į turtingiausių šalies verslininkų sąrašą. Jų turtas vertinamas apie 60 mln. eurų. Broliai Dagiliai domisi automobilių sportu, anksčiau yra dalyvavę tarptautinėse lenktynėse.

2016 metais dalijimosi elektromobiliais paslaugą Lietuvoje pasiūlęs Nerijus Dagilis buvo įsigijęs „Tesla Inc“ akcijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką