Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 02, 16:16

Vienintelį likusį Vaido Baumilos turo koncertą atšaukę organizatoriai: „Gavom brangią pamoką“

Po didžiąsias šalies arenas turą „Cinema Live“ planavęs rengti Vaidas Baumila su naująja programa taip nė karto ir nepasirodė. Iš pradžių dėl prastų bilietų pardavimų buvo atšaukti keturi koncertai, iš planuotų penkių, o galiausiai neįvyko ir vienintelis likęs, turėjęs skambėti per Kalėdas Kauno „Žalgirio“ arenoje.
Vaido Baumilos turo „Cinema Live“ plakatas
Vaido Baumilos turo „Cinema Live“ plakatas / Turas „Cinema Live“

Iš viso V.Baumilos koncertai „Cinema Live“ turėjo vykti penkiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Kaune.

15min tąkart susisiekus su V.Baumilos vadybininku Romu Michailovskiu, jis paaiškino, kad keturi iš penkių koncertų atšaukti dėl prastų bilietų pardavimų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Romas Michailovskis
V.Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Romas Michailovskis

„Švelniai tariant, apmaudu. Šiems koncertams ruošėmės nuo metų pradžios, nuo sausio. Dirbo milžiniška komanda. Gal šokom aukščiau bambos? Pasiūlymą tokiems koncertams iš šio organizatoriaus gavome jau ne pirmą kartą. Galų gale sutikome. Dabar tokia situacija, kad bloga ji visiems – ir organizatoriams, ir Vaidui... Bet, manau, pasimokėme. Ateityje patys organizuosime“, – sakė R.Michailovskis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iš penkių Vaido Baumilos koncertų „Cinema live“ liko vienas: „Gal šokom aukščiau bambos?“

Ilgai ruošta Vaido Baumilos programa turėjo būti parodyta gruodžio 25-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje. Tačiau vienintelis žadėtas koncertas taip ir neįvyko.

Šįkart Vaido vadybininkas R.Michailovskis situacijos komentuoti nenorėjo: „Visais klausimais reiktų kreiptis į organizatorius. Tai ne nuo mūsų priklausė, tai buvo organizatorių sprendimas“, – 15min sakė jis.

Viganto Ovadnevo / 15min nuotr./Deividas Misiulis
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr./Deividas Misiulis

Paklaustas, kaip jaučiasi komanda, kai neįvyko nė vienas koncertas, Romas teigė, kad galvoja apie naujus pasirodymus: „Planuojame koncertus. Taip ir jaučiamės. Nežinau, ar kartosim tą programą, kurią darėme. Dabar įrašinėjame albumą ir ruošiam visiškai naują pasirodymą.“

15min susisiekus su koncerto organizatoriais – UAB „Vabalo filmai“, bendrovės vadovas Deividas Misiulis sakė tikėjęs, kad bilietų pardavimai į šį šou bus kur kas geresni. Jų kaina siekė 14-25 eurus.

„Metų pradžioje kartu su Vaido Baumilos vadybininku Romu sutarėme dėl šio turo. Tai buvo mūsų įmonės iniciatyva. Sutarėme sąlygas, formatą, biudžetą. Tada visi ėmėmės darbo. Romui pavyko suburti puikią komandą, kuri sukūrė nuostabų šou. Tačiau nuo pat pradžių bilietų pardavimai nedžiugino ir galų gale šis šou „neišvydo dienos šviesos“.

Gavome brangią pamoką, kad reikia maksimaliai įvertinti rinką, kad vien aukščiausio lygio darbas turo nepadaro geidžiamu

Kai priėmėme labai skaudų ir labai brangų visomis prasmėmis sprendimą atšaukti 4 koncertus paliekant vieną vienintelį koncertą Kauno „Žalgirio arenoje“, tikėjomės situacijos pagerėjimo išleidus Vaido ir Monikos dainą „Dviese“. Bet teigiamo postūmio nebuvo, todėl lapkričio viduryje atšaukėme ir paskutinį koncertą“, – kalbėjo Deividas Misiulis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaidas Baumila apstulbęs: hitas „Dviese“ nepateko į M.A.M.A Metų dainos nominaciją

Pasak jo, atšaukti planuotus pasirodymus įmonei atsiėjo 55 tūkst. eurų: „Pinigai buvo išleisti programos kūrimui, arenų nuomų avansams, reklamai ir kompensacijoms komandai atšaukus koncertus. Tačiau jų neatšaukimas ir darymas galėjo kainuoti dvigubai daugiau.“

D.Masiulis tikino, kad visi pinigai įsigijusiems bilietus į pasirodymą, jau grąžinti.

„Mes, kaip organizatoriai, gavome brangią pamoką, manau, kiekvienas šiame versle yra tokią turėjęs. Mes dirbdami su koncertais imamės tik pilnų turų, mažesnių koncertų nebedarome. Šįkart tai buvo gera pamoka, kad reikia maksimaliai įvertinti rinką, kad vien aukščiausio lygio darbas turo nepadaro geidžiamu.

Ar vėl bandysime surengti Vaido koncertinį turą, priklauso nuo nemažai aplinkybių, įskaitant koncertų rinką ir paties Vaido muzikinę veiklą. Neabejojame šio atlikėjo potencialu, o ir dirbanti su juo komanda yra profesionalai“, – 15min sakė Deividas Misiulis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką