Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 25, 22:07

Viešas Jono Nainio-Jovani pažadas – kitąmet vesti sužadėtinę Simoną Šermukšnytę

Televizijos šokių projektų aikštelėse užsimezgė ne vienas aistringas romanas, privertęs dalyvius palikti savo antrąsias puses. Ne vieni tokie santykiai baigėsi vestuvėmis ir šeimos pagausėjimu. Tačiau TV3 šokių projekte „Šok su manimi“ nuo rudens dalyvausiantis didžėjus ir radijo laidų vedėjas Jonas Nainys-Jovani to nebijo.
Simona Šermukšnytė ir Jonas Nainys-Jovani
Simona Šermukšnytė ir Jonas Nainys-Jovani / Mariaus Žičiaus nuotr.

Praėjusiais metais su grupės „Pinup Girls“ nare Simona Šermukšnyte susižadėjęs vaikinas trečiadienio vakarą nepasidavė Jurijaus Smorigino intrigoms ir viešai pareiškė: „Kitais metais vesiu Simoną. Kas dar kam neaišku?!“

Šokių projekto porų pristatymo vakarėlyje dalyvavęs Jonas į Jurijaus akiratį papuolė po to, kai S.Šermukšnytė pristatė savo kolegę Viktoriją Sutkutę, taip pat dalyvausiančią projekte.

Išgirdusi tokius mylimojo žodžius, Simona tik nusišypsojo, o Jonas dar pridūrė: „Kas norite į vestuves, galite siųsti laiškus, gal ir pakviesime.“

Rodos, ne vienerius metus draugaujanti ir išsiskyrimo kartėlį vieną kartą patyrusi pora neabejoja išgyvensiantis bet kokius santykių išbandymus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką